2. /
  4. /
  5. Tylko punkt z Koroną
AGRO INTEGRACJA

W dwóch spotkaniach na własnym boisku Piast Kobylin wywalczył zaledwie jedno oczko. Sobotnie starcie z Koroną Pogoń Stawiszyn zakończyło się remisem 1:1. Bramkę dla miejscowych zdobył połowie Mateusz Wachowiak.

Przypomnijmy, że przed tygodniem Piast przegrał z Orłem Mroczeń. Pojedynek z Koroną też nie układał się po myśli gospodarzy. Przyjezdni bowiem objęli prowadzenie w 33. minucie. Gdy wydawało się, że piłka po dalekim dośrodkowaniu w pole karne wyląduje w rękach Jakuba Poślednika, w ostatniej chwili uprzedził go… Dominik Snela, pakując futbolówkę do własnej bramki.

W drugiej połowie miejscowi wyrównali. Mateusz Wachowiak, będąc na piątym metrze, technicznym uderzeniem umieścił piłkę w siatce. Goście mogli w końcówce przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, lecz dogodnej okazji nie wykorzystał Patryk Brajer i mecz zakończył się podziałem punktów.

Piast Kobylin – Korona Pogoń Stawiszyn 1:1 (0:1)

BRAMKI: 0:1 – Dominik Snela (33’ samobójcza), 1:1 – Mateusz Wachowiak (65’)

PIAST: Poślednik – Maciej Wachowiak (55’ Stanisławski), A. Kurzawa, Mateusz Wachowiak, Szymanowski, M. Kurzawa, Marchewka, Kamiński, Snela, Kokot (75’ Bzodek), Wosiek