Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Udany projekt KTT

2018-08-07
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Udany projekt KTT
Udany projekt KTT

Od 16 do 21 lipca, na obiekcie Krotoszyńskiego Towarzystwa Tenisowego w Krotoszynie, odbyła się IV edycja letniej szkółki tenisa. Przez pięć dni, dwadzieścioro dzieci z powiatu krotoszyńskiego uczyło się podstaw tenisa ziemnego, trenując pod okiem Wiesława Bergera, Małgorzaty Kornek i Bartłomieja Machnika.

 

Organizatorem wydarzenia był zarząd KTT. 20-osobowa grupa dziewcząt i chłopców w wieku od 7 do 13 lat miała możliwość podnoszenia swoich umiejętności gry w tenisa ziemnego. Poza nauką podstaw tej dyscypliny, najmłodsi korzystali z uroków kąpieli w położonym obok basenie. Nie zabrakło gry w unihokeja, siatkówkę czy piłkę nożną w hali i na orliku krotoszyńskiego „Kołłątaja”. Tygodniowe zmagania zakończyły się turniejami w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz sobotnim grillem, w którym uczestniczyli również rodzice dzieci. W zajęciach czynnie uczestniczyli członkowie zarządu KTT.

Podsumowując bogaty w atrakcje tydzień, Waldemar Wronecki, prezes KTT, wręczył wyróżniającym się zawodnikom okolicznościowe puchary, a pozostałym dyplomy uczestnictwa. – Uśmiech na twarzy dziecka jest najlepszą nagrodą dla nas, organizatorów i trenerów. Już dziś większość uczestników zapowiedziała udział w kolejnej edycji – powiedział W. Wronecki. Projekt został zrealizowany przy zaangażowaniu środków powiatu krotoszyńskiego w ramach konkursu ofert na zadania publiczne – “Wsparcie aktywnych form wypoczynku dzieci i młodzieży z terenu powiatu”.

Krotoszyńskie Towarzystwo Tenisowe zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu, uprawiających amatorsko tenis, na XVIII singlowe mistrzostwa o Puchar Starosty Krotoszyńskiego, które odbędą się w ostatni weekend sierpnia (25-26.08). Zawody rozgrywane zostaną w trzech kategoriach wiekowych: do 45 lat, +45 i +55. Zapisy do turnieju pod numerami telefonów 666-844-483 oraz 501-575-950.

(GRZELO)

Archiwum
Neonówka
BETA
Mazi Owczarz
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Gościniec
Kamienica
Wojno
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla

Ankieta

Co myślisz o Ławce Niepodległości?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...