Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Udany występ w Bydgoszczy

2019-04-18
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Udany występ w Bydgoszczy
Udany występ w Bydgoszczy
Finestra reklama w artykule

Drużyna z Krotoszyna wzięła udział w Turnieju Reprezentacji Miast Playareny w Bydgoszczy. Nasz team pokazał się z bardzo dobrej strony, zbierając pochlebne opinie.

 

Do rozgrywek zgłosiło się dwanaście ekip z całego kraju, które podzielono na dwie grupy. Krotoszynianie pokonali Zgierz (2:0), Płock (3:0), Nowy Dwór Mazowiecki (4:0) i Bydgoszcz (4:3) oraz ulegli późniejszemu triumfatorowi, zespołowi z Torunia (0:4). W ćwierćfinale nie dali rady Pruszkowowi (0:3).

W krotoszyńskiej drużynie zagrali N. Kozieł, Ł. Zuziak, A. Pauter, K. Michalski, K. Kuźnicki, A. Radojewski, D. Piwowar, D. Gasztyk i Ł. Konopka. Dzięki dobremu występowi nasz team awansował w klasyfikacji generalnej miast z 11. na 6. lokatę.

Przedstawiciele Playareny składają podziękowania Urzędowi Miejskiemu w Krotoszynie za pomoc w dofinansowaniu wyjazdu. – Na tym turnieju wykonaliśmy nasz plan w dwustu procentach – stwierdza Dominik Góral, kierownik drużyny. – Jechaliśmy z zamiarem zdobycia pierwszych punktów za zwycięstwo, a znaleźliśmy się w ćwierćfinale turnieju. Zabrakło trochę szczęścia i sił, żeby awansować do najlepszej czwórki. Bardzo dziękuję kapitanowi, Łukaszowi Zuziakowi, za pomoc oraz całej drużynie za zaangażowanie i walkę.

(GRZELO)

YouTube

Lombard Smok
daf-mal
MediaSort
Dietetyka Kroczak
Ideal Okna
Intermarche
Klub zdrowia 24
Vademecum poprawne
Zuziak
APR
gierko
Lesniczowka
Banaszak
M-Partner
Archiwum
BGP
Pod Szyszkami
Robstal
KOK
Kostka
Jumbonet
KUK
Słoneczna
Transmed24
Jarmużek
Eltom-bud
W starym stylu