Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
FACHOWIEC

Ukradli kilkaset tysięcy złotych!

2021-02-19
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Na sygnale
  4. /
  5. Ukradli kilkaset tysięcy złotych!
Ukradli kilkaset tysięcy złotych!
Zuziak tekst

Wieczorem 17 lutego w jednym z krotoszyńskich kantorów wymiany walut doszło do zuchwałej kradzieży. Łupem sprawców padło aż kilkaset tysięcy złotych. Policjanci prowadzą czynności, mające na celu ustalenie i zatrzymanie złodziei.

 

 

Sprawcy wykorzystali nieobecność pracownika kantoru i zdołali ukraść kilkaset tysięcy złotych, które tam pozostawiono. Po zgłoszeniu kradzieży na miejsce natychmiast przybyli funkcjonariusze krotoszyńskiej policji.

– Na miejscu zostali przesłuchani świadkowie. Zabezpieczono również nagrania z kamer monitoringu, zarówno miejskiego, jak i znajdującego się przy obiekcie, w którym doszło do zdarzenia – informuje Bartosz Karwik z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Technik kryminalistyki zabezpieczył wszelkie ślady, a ponadto na miejsce kradzieży ściągnięto psa tropiącego. Niestety, po wyjściu z budynku okazało się, że warunki atmosferyczne, czyli padający deszcz, sprawiły, że pies zgubił trop.

– Krok po kroku staramy się ustalić trasę przemieszczania się sprawców kradzieży. Dalej będziemy sprawdzać kolejno, gdzie się poruszali i z kim mogli się kontaktować, aby jak najszybciej ustalić, kto dokonał kradzieży – oznajmia funkcjonariusz krotoszyńskiej policji. Wiadomo, że sprawców było dwóch.

(LENA)

YouTube

Get Free
Zajączek
Biblioteka Zduny
Eltom-bud
Jarmużek
Oring
Pałac w Orli
Zuziak
Archiwum
Jumbonet
Lombard Smok
Maśniak