2. /
  4. /
  5. Upalny IV Letni Bieg...
MAX-MAL

1 września blisko 400 zawodników, mimo doskwierającego upału, postanowiło rywalizować w IV Letnim Biegu Trzech Jezior, zaliczanym do Grand Prix Biegów OSiR w Trzemesznie. Uczestnicy mieli do wyboru trzy dystanse – 15, 10 i 5 km. W gronie startujących nie zabrakło biegaczy z naszego powiatu.

Na dystans 5 km zdecydowała się rodzina Jadczaków. Bieg wygrał Dariusz Morzyński z czasem 17:30, z kolei reprezentująca Krotoszyńską Grupę Biegową Monika Jadczak uzyskała rezultat 22:38. W kategorii K40 najlepsza okazała się jej mama, Anita, która pokonała trasę w czasie 24:39, a tata Moniki, Piotr, z wynikiem 23:07 był trzeci w swojej kategorii.

W biegu na 15 km wystartował Jacek Ratajski. Zawodnik KS Krotosz pokonał ten dystans w czasie 1:19:40, co dało mu dziesiątą lokatę w kategorii M50.