Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

W oczekiwaniu na zwycięstwo

2019-04-07
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. W oczekiwaniu na zwycięstwo
W oczekiwaniu na zwycięstwo
Media sort baner w tekstach

Na początku kwietnia doszło do trzeciej już konfrontacji pomiędzy drużyną krotoszyńskiej Playareny a reprezentacją Ostrowa Wlkp. Lepsi okazali się rywale naszego zespołu, zwyciężając 4:2.

 

Poprzednie mecze kończyły się remisem 2:2 oraz wygraną ostrowian 5:3. Tym razem znów lepsza była drużyna z Ostrowa Wlkp. Goście objęli prowadzenie po golu Rafała Wojciechowskiego. Po chwili wyrównał Łukasz Zuziak. Miejscowi poszli za ciosem i po trafieniu Mateusza Wachowiaka prowadzili 2:1. Rywale odpowiedzieli i do przerwy był remis.

Po zmianie stron krotoszynianie dominowali, ale do siatki trafiali ostrowianie i to oni wygrali 4:2. Na szczególne pochwały zasłużył ostrowski bramkarz, Artur Urbaniak, który popisywał się fantastycznymi interwencjami. Warto dodać, że mecz obserwowała liczna grupa kibiców zgromadzonych dookoła orlika. Pojedynek był transmitowany w Internecie. Można go obejrzeć na fanpage’u Playareny.

W XV kolejce Playareny Żubry pokonały Hornets (11:1), a ekipa MTV ograła Creative (10:4). Trzy punkty za walkowery zgarnęły AST (za niedoszły mecz z Pato), Albatrosy (z LZS-em) oraz Igloo (z Octagonem).

(GRZELO)

FOT. Dominik Góral

YouTube

energy sped
Jumbonet
M-Partner
Zuziak
APR
Phone Spa
daf-mal
Lombard Smok
Intermarche
Archiwum
BGP
MediaSort
Lesniczowka
Kiki Car Care
E-paka
Eltom-bud
Kostka
KUK
Jarmużek
Pod Szyszkami
Robstal