Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Walczyli o mistrzostwo powiatu

2017-11-24
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Walczyli o mistrzostwo powiatu
Walczyli o mistrzostwo powiatu

Drużyna z I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Kołłątaja w Krotoszynie została mistrzem powiatu w halowej piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. W kategoriach młodszych najlepsze były zespoły z Kobylina.

 

W najstarszej grupie do rywalizacji przystąpiło sześć ekip, które podzielone zostały na dwie grupy. Pierwszą grupę wygrało I LO Krotoszyn, które pokonało ZSP nr 1 (3:1) oraz ZSP nr 2 (2:0). W drugiej pierwsze miejsce zajął team z Branżowej Szkoły I stopnia w Kobylinie, przed ZSP nr 3 Krotoszyn oraz ZSP Koźmin Wlkp. W finale licealiści pokonali 1:0 kobylinian. W drużynie LO zagrali Artur Błażejczak, Karol Łusiak, Dawid Kaźmierczak, Tomasz Pluciński, Kacper Grzesiński, Mateusz Maryniak, Oliwier Kuszaj, Bartosz Cieślak, Kamil Frąckowiak i Eryk Jędrzejak.

W rozgrywkach szkół podstawowych (klasy IV-VI) triumfowała ekipa z Kobylina, wyprzedzając SP Roszki, SP 8 Krotoszyn, SP Sulmierzyce, SP 3 Koźmin Wlkp., SP Borzęciczki i SP Rozdrażew.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (kl. VIISP i gimnazja) wygrała Branżowa Szkoła I stopnia w Kobylinie, a na kolejnych pozycjach uplasowały się Gimnazjum Koźmin Wlkp, SP Rozdrażew, SP Benice i SP Chwaliszew.

(GRZELO)

FOT. Witold Blandzi

Szczotka
Kosiarski
Wronecki
Borska
Rozum
Anna Długa
Archiwum
Aparatus
BETA
Brykczyński
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Impuls
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...