Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Archiwum

Walczyli o Puchar Starosty Milickiego

2022-07-12
  1. Strona Główna
  2. /
  3. SPORT MILICZ
  4. /
  5. Walczyli o Puchar Starosty...
Walczyli o Puchar Starosty Milickiego
MARGO FINANSE

Nad Zalewem Milickim odbyły się I Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Milickiego. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Cyprinus Milicz we współpracy z Fundacją na Rzecz Ziemi Milickiej.

 

– Panowała fantastyczna atmosfera, na luzie i z humorem. Z rybą nie było tak łatwo, lecz mimo wszystko zawodnicy pokazali klasę. Miło było nam gościć przedstawicieli wrocławskiego teamu karpiowy.pl, których serdecznie zapraszamy na kolejne połowy. Dziękujemy za przybycie, wspólnie spędzony czas oraz super zabawę. Mamy wielką nadzieję że Zawody o Puchar Starosty zapiszą się w coroczny kalendarz imprez nad zalewem. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspaniałą atmosferę i udział w tak prestiżowym wydarzeniu – podsumowało zawody Stowarzyszenie Cyprinus Milicz, dziękując jednocześnie współorganizatorom imprezy oraz fundatorom nagród i sponsorom.

Zwycięzcą rywalizacji został Sebastian Cieślik, który wyprzedził Mariana Dorosza, Michała Gibkiego, Sławomira Koziarę, Emila Plutę, Marka Górkę, Monikę Sabałę, Tomasza Giełczyńskiego, Arkadiusza Korotarza i Michała Kempskiego. Do ostatniego z wymienionych powędrowała nagroda Specjalna za BIG FISH.

(ANKA)

 

FOT. Stowarzyszenie Cyprinus Milicz

YouTube

BGP
Archiwum
BHP RABENDA
JARANET b
Jarmużek
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
ZAKOCHANY W DREWNIE
Zajączek
IMPULS ZDUNY
MATYLA
TK DACHY
EDI
JARANET A