Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Walczyli o puchary burmistrza i starosty

2017-09-26
[flexy_breadcrumb]
Walczyli o puchary burmistrza i starosty

17 września na strzelnicy I LO w Krotoszynie odbyły się otwarte zawody strzeleckie z broni kulowej o Puchary Burmistrza Krotoszyna i Starosty Krotoszyńskiego. W szranki stanęło 33 zawodników, którzy oddali 36 ocenianych serii.

 

Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych – juniorzy i młodsi oraz seniorzy, w dwóch konkurencjach – karabin dowolny i pistolet sportowy.

W młodszej kategorii w kdw-10 triumfowała Monika Jadczak (65 punktów, I LO w Krotoszynie), wyprzedzając Mikołaja Wojciechowskiego (62 pkt., ZSP nr 2 w Krotoszynie) i Martynę Wasielak (59 pkt., SP nr 4 w Krotoszynie). Z kolei w ps-10 pierwsze miejsce zajął Mikołaj Wojciechowski (49 pkt., ZSP nr 2), drugi był Borys Staszewski (42 pkt., SP nr 4), a trzecia Martyna Wasielak (40 pkt., SP nr 4).

W zawodach seniorów w kdw-10 zwyciężył Robert Wasielak (78 pkt., CSiR), na drugiej lokacie znalazł się Krzysztof Turzański (75 pkt.), a na trzeciej Piotr Jadczak (55 pkt.). W ps-10 także najlepszy był Robert Wasielak (62 pkt.), przed Piotrem Jadczakiem (56 pkt.) i Januszem Sobierajem (54 pkt.).

(NOVUS)

FOT. Antoni Azgier

Archiwum
Impuls
BETA
Brykczyński
Leaderschool
Fachstol baner
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Czy rok 2018 upłynie przede wszystkim pod znakiem:

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...