Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Walczyli o puchary burmistrza i starosty

2017-09-26
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Walczyli o puchary burmistrza...
Walczyli o puchary burmistrza i starosty

17 września na strzelnicy I LO w Krotoszynie odbyły się otwarte zawody strzeleckie z broni kulowej o Puchary Burmistrza Krotoszyna i Starosty Krotoszyńskiego. W szranki stanęło 33 zawodników, którzy oddali 36 ocenianych serii.

 

Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych – juniorzy i młodsi oraz seniorzy, w dwóch konkurencjach – karabin dowolny i pistolet sportowy.

W młodszej kategorii w kdw-10 triumfowała Monika Jadczak (65 punktów, I LO w Krotoszynie), wyprzedzając Mikołaja Wojciechowskiego (62 pkt., ZSP nr 2 w Krotoszynie) i Martynę Wasielak (59 pkt., SP nr 4 w Krotoszynie). Z kolei w ps-10 pierwsze miejsce zajął Mikołaj Wojciechowski (49 pkt., ZSP nr 2), drugi był Borys Staszewski (42 pkt., SP nr 4), a trzecia Martyna Wasielak (40 pkt., SP nr 4).

W zawodach seniorów w kdw-10 zwyciężył Robert Wasielak (78 pkt., CSiR), na drugiej lokacie znalazł się Krzysztof Turzański (75 pkt.), a na trzeciej Piotr Jadczak (55 pkt.). W ps-10 także najlepszy był Robert Wasielak (62 pkt.), przed Piotrem Jadczakiem (56 pkt.) i Januszem Sobierajem (54 pkt.).

(NOVUS)

FOT. Antoni Azgier

Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
vEdukacja
Vademecum

Ankieta

Kto zostanie piłkarskim mistrzem Polski?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...