Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped

Walentynka dla Hani!

2018-02-12
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Walentynka dla Hani!
Walentynka dla Hani!

W miniony czwartek w restauracji Perła w Orli odbył się koncert charytatywny „Walentynka dla Hani”. Udało się zebrać sporą kwotę, bo aż 18 750,24 złotych. Środki te zostaną przekazane na leczenie Hanny Frankowskiej.

 

Hanna Frankowska jest nauczycielką w Szkole Podstawowej nr 1 w Koźminie Wlkp. Zmaga się z poważną chorobą. – Hania od wielu lat jest nauczycielką w naszej szkole, ucząc wychowania fizycznego i prowadząc pozalekcyjne zajęcia sportowe z piłki ręcznej. Dała się poznać jako osoba z pasją i wychowawczyni dzieci i młodzieży – mówił Jacek Zawodny, dyrektor SP nr 1 w Koźminie Wlkp., a jednocześnie reprezentant Społecznego Komitetu „Walentynka dla Hani”, w którym znaleźli się także Małgorzata Lewandowicz (SP nr 1 w Koźminie Wlkp.), Agnieszka Flejsierowicz (Urząd Miasta i Gminy w Koźminie Wlkp.), Wiesław Głuszek (Klub Honorowych Dawców Krwi w Koźminie Wlkp.).

H. Frankowska zawsze angażowała się w działania społeczne, m.in. w Klubie Honorowych Dawców Krwi. Teraz sama potrzebuje pomocy. Koźmińska społeczność postanowiła więc zorganizować koncert charytatywny, by wesprzeć nauczycielkę z SP nr 1.

Dzieci i młodzież wystąpili we własnych interpretacjach takich piosenek jak „Nieznajomy” Dawida Podsiadły, „Mimo wszystko” Kasi Nosowskiej, „Na kulawej naszej barce” Maryli Rodowicz, „Byłam różą” Kayah i wielu innych. Prowadzący koncert – Marzena Adamkiewicz, Małgorzata Lewandowicz i Marek Wieczny – zapowiadali każdy występ, opowiadając ciekawe historie miłosne.

– Koncert charytatywny „Walentynka dla Hani” to pomoc społeczności lokalnej dla naszej Koleżanki, która rozpoczęła najważniejszy mecz w swoim życiu. Przed koncertem i w jego trakcie udało się zebrać kwotę 18 750,24 zł. Dochód zostanie przeznaczony na dalsze leczenie Hani – powiedział J. Zawodny.

KINGA KOSTKA

Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
vEdukacja
Vademecum
Merlin
M-partner

Ankieta

Która reprezentacja wygra mundial w Rosji?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...