Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Wielki turniej już w lutym!

2012-12-28
[flexy_breadcrumb]

Po rocznej przerwie wracamy do organizacji największego w Wielkopolsce amatorskiego Turnieju Charytatywnego „Gramy dla..”. Tym razem impreza odbędzie się w hali ZSP Koźmin Wlkp. od 1 do 3 lutego przyszłego roku.

Tym razem będziemy pomagać uczniowi koźmińskiego ZSP, Rafałowi Pieniężnemu, który ucierpiał w tragicznym wypadku drogowym, w którym zginęło troje młodych ludzi.

Rafał wymaga kwalifikowanego leczenia i kilku operacji. Jego sytuacja zdrowotno-materialna – delikatnie mówiąc – jest bardzo zła. Dlatego też wespół z całą społecznością ZSP postaramy się uzbierać kwotę, która pozwoli na przeprowadzenie zabiegów i rehabilitacji, przywracając Rafałowi radość z życia.

Zmagania w hali ZSP rozpoczną się 1 lutego. Po dwudniowych eliminacjach, w których wezmą udział 32 zespoły, w niedzielę, 3 lutego rozegrane zostaną finały. W ich trakcie tradycyjnie odbędą się licytacje czy też mecze pokazowe z udziałem sportowych gwiazd.

Poza naszą redakcją oraz Patrykiem Andrzejewskim, pomoc w organizacji zaoferowało Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Krotoszynie, burmistrz Koźmina Maciej Bratborski oraz włodarze, członkowie klubu wolontariackiego i uczniowie ZSP czy Akademia Reissa. Wsparcie zadeklarowało także kilku parlamentarzystów oraz samorządowców i przedsiębiorców.

Szczegóły dotyczące procesu zgłoszeń znajdziecie tutaj. Niebawem bazę turniejową przeniesiemy na nasz portal. Oczywiście będziemy zamieszczać wszelkie newsy związane z imprezą.

Już teraz liczmy na Wasze wsparcie! Grajcie z nami dla Rafała!

(GOLSKI)

Archiwum
Impuls
Leaderschool
Fachstol baner
Aparatus
BETA
Brykczyński
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Czy rok 2018 upłynie przede wszystkim pod znakiem:

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...