Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Wpadki czołowych zespołów

2019-05-08
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Wpadki czołowych zespołów
Wpadki czołowych zespołów

XVIII kolejka krotoszyńskich rozgrywek Playareny nie była udana dla drużyn z czołówki tabeli. Ekipa A Seree Tee okazała się gorsza od Albatrosów, a Żubry nie sprostały Igloo.

 

 

Tym samym zespół A Seree Tee poniósł pierwszą porażkę w obecnych rozgrywkach – Albatrosy wygrały 5:3. Przy stanie 3:4 lider miał rzut karny, którego nie wykorzystał. Zemściło się to w ostatnich sekundach, kiedy to Albatrosy postawiły przysłowiową kropkę nad i.

Z potknięcia AST nie skorzystały Żubry. Wicelider mógł zmniejszyć stratę do prowadzącej ekipy, lecz uległ drużynie Igloo 4:7. Warto dodać, że zarówno Igloo, jak  i Albatrosy wiosną jeszcze nie przegrały. Tyle samo punktów co Żubry ma już Pancom. Zdunowski team otrzymał walkower za mecz z Octagonem.

W pozostałych spotkaniach zespół MTV Rozdrażew pokonał Pato Błonie 6:3 (po trzy gole strzelili D. Styś i A. Skrzypniak), a Creative Team Krotoszyn ograł Hornets 7:5.

W drugiej lidze Guantanamera przegrała z Canoldem 2:8, przez co straciła pozycję lidera na rzecz drużyny BNOT, która pokonała Skrzydlatych Wielowieś 4:2. Z kolei Lucky Boys wygrali 6:4 z Don’t Cry.

(GRZELO)

FOT. Dominik Góral

Sorry, there are no polls available at the moment.
Robstal
Blending
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
Matyla
M-partner