Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Wręczono nagrody za kartki wielkanocne

2019-04-11
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Kultura
  4. /
  5. Wręczono nagrody za kartki...
Wręczono nagrody za kartki wielkanocne

W Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej podsumowano konkurs plastyczny „Najładniejsza kartka wielkanocna”. Wpłynęły aż 223 prace, które oceniano w kategoriach klasy I-III oraz IV-VI.

 

W komisji konkursowej znalazły się Kamila Żaruk – instruktorka plastyki, nauczycielka w Szkole Podstawowej nr 8 oraz właścicielka Pracowni Artystycznej „Rumiankowo” – i Alina Kajewska z Krotoszyńskiej Biblioteki Publicznej.

W kategorii klas I-III trzy równorzędne nagrody otrzymały Marta Rak (Szkoła Podstawowa nr 8 w Krotoszynie), Julita Bieganek (SP w Biadkach) i Aleksandra Wrońska (SP nr 8 w Krotoszynie), a ponadto wyróżniono Joannę Bąbę (SP nr 8 w Krotoszynie), Jagodę Mińską (SP nr 8 w Krotoszynie) i Maję Włoch (SP w Benicach).

W kategorii klas IV-VI trzy równorzędne nagrody przyznano Wiktorii Nowak (SP w Świnkowie), Wiktorii Urbaniak (SP w Świnkowie) i Marcelinie Nowak (SP w Świnkowie), a wyróżnienia otrzymały Lena Pługowska (SP nr 1 w Krotoszynie), Wiktoria Olejnicka (SP nr 1 w Krotoszynie) i Kinga Tarnowska (SP w Biadkach).

Uroczystość wręczania nagród uświetniły występy artystyczne dzieci z Przedszkola Bajka pod kierunkiem Natalii Olejnik i Elżbiety Kulawskiej.

(NOVUS)

FOT. Klaudia Mielcarek

Ankieta

Co myślisz o planowanym strajku nauczycieli i ich żądaniach?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...
Intermarche
Archiwum
W starym stylu
Impuls
Banaszak
Galeria Kroto
BETA
Mazi Owczarz
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla