Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Wszyscy jesteśmy sąsiadami!

2018-09-12
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Wszyscy jesteśmy sąsiadami!
Wszyscy jesteśmy sąsiadami!

W minioną sobotę na terenie przy Szkole Podstawowej nr 8 w Krotoszynie odbyła się biesiada pod hasłem „Wszyscy jesteśmy sąsiadami?”. Atrakcji nie brakowało. W trakcie imprezy miało miejsce uroczyste otwarcie wyremontowanego boiska.

 

Organizatorem biesiady była Rada Osiedla nr 5. Wszystkich uczestników powitał Wiesław Sołtysiak, przewodniczący RO nr 5. Dla mieszkańców wystąpiły dzieci z Przedszkola Maciuś oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8.

Przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Krotoszynie, SP nr 8 oraz radni dokonali symbolicznego przecięcia wstęgi przy wyremontowanym boisku szkolnym. Zaraz po tym na obiekcie przeprowadzono pierwsze zajęcia sportowe z udziałem dzieci.

Dmuchany zamek, konkursy z nagrodami, warsztaty plastyczne, turniej warcabowy, nauka zumby i belgijki – to tylko niektóre z wielu atrakcji dla najmłodszych. Ponadto zaprezentowano sprzęt strażacki, policyjny i ratowniczy. Na specjalnych stoiskach można było zbadać sobie ciśnienie i poziom cukru. Impreza zakończyła się biesiadą ze wspólnym śpiewaniem, która trwała do późnego wieczora.

(NOVUS)

Gościniec
Archiwum
Neonówka
Galeria Kroto
BETA
Mazi Owczarz
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Kamienica
Wojno
M-partner
Matyla

Ankieta

Co Państwo myślą o proteście rolników i jego formie (blokowanie dróg)?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...