Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
E-paka
Duży baner na środku

Wygraj bilet na akustyczny koncert Michała Wiśniewskiego!

2019-08-26
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Kultura, Nasz Patronat
  4. /
  5. Wygraj bilet na akustyczny...
Wygraj bilet na akustyczny koncert Michała Wiśniewskiego!

22 września w krotoszyńskim kinie Przedwiośnie w akustycznym koncercie wystąpi Michał Wiśniewski. W poprzednim sezonie w pierwszej odsłonie trasy akustycznej „A niech gadają” występy te cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i zostały wspaniale przyjęte przez publiczność.

 

To bardzo klimatyczne koncerty, idealne na długie, jesienno-zimowe wieczory. Można na nich usłyszeć największe przeboje Michała i zespołu Ich Troje, takie jak „Powiedz”, „A wszystko to…” czy „Zawsze z Tobą chciałbym być”. Wykonywane na żywo, akustyczne wersje piosenek oczarowują dźwiękami pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych i na długo pozostają w pamięci tych, którzy są uczestnikami tych muzycznych wydarzeń. Jesienią Michał Wiśniewski znów wyrusza w Polskę. Tym razem zagości także w Krotoszynie.

A my mamy dla Was podwójne zaproszenia na akustyczny koncert M. Wiśniewskiego w Krotoszynie! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: w którym roku M. Wiśniewski wraz z zespołem Ich Troje wystąpił w Konkursie Piosenki Eurowizji? Swoje odpowiedzi wysyłajcie na adres: redakcja@glokalna.pl. Spośród osób, które przyślą prawidłowe odpowiedzi, wyłonimy trzy, które otrzymają podwójne zaproszenia na koncert! Zwycięzców powiadomimy drogą mailową do wtorku (27 sierpnia), do godziny 12.00.

(ANKA)

Sorry, there are no polls available at the moment.
KUK
Eltom-bud
Robstal
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
M-partner