Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Wygraj bilet na akustyczny koncert Michała Wiśniewskiego!

2019-08-26
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Kultura, Nasz Patronat
  4. /
  5. Wygraj bilet na akustyczny...
Wygraj bilet na akustyczny koncert Michała Wiśniewskiego!
Finestra reklama w artykule

22 września w krotoszyńskim kinie Przedwiośnie w akustycznym koncercie wystąpi Michał Wiśniewski. W poprzednim sezonie w pierwszej odsłonie trasy akustycznej „A niech gadają” występy te cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i zostały wspaniale przyjęte przez publiczność.

 

To bardzo klimatyczne koncerty, idealne na długie, jesienno-zimowe wieczory. Można na nich usłyszeć największe przeboje Michała i zespołu Ich Troje, takie jak „Powiedz”, „A wszystko to…” czy „Zawsze z Tobą chciałbym być”. Wykonywane na żywo, akustyczne wersje piosenek oczarowują dźwiękami pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych i na długo pozostają w pamięci tych, którzy są uczestnikami tych muzycznych wydarzeń. Jesienią Michał Wiśniewski znów wyrusza w Polskę. Tym razem zagości także w Krotoszynie.

A my mamy dla Was podwójne zaproszenia na akustyczny koncert M. Wiśniewskiego w Krotoszynie! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: w którym roku M. Wiśniewski wraz z zespołem Ich Troje wystąpił w Konkursie Piosenki Eurowizji? Swoje odpowiedzi wysyłajcie na adres: redakcja@glokalna.pl. Spośród osób, które przyślą prawidłowe odpowiedzi, wyłonimy trzy, które otrzymają podwójne zaproszenia na koncert! Zwycięzców powiadomimy drogą mailową do wtorku (27 sierpnia), do godziny 12.00.

(ANKA)

YouTube

Lombard Smok
daf-mal
MediaSort
Dietetyka Kroczak
Ideal Okna
Intermarche
Klub zdrowia 24
Zuziak
Vademecum poprawne
gierko
APR
Lesniczowka
Banaszak
M-Partner
Archiwum
BGP
Pod Szyszkami
Robstal
KOK
Kostka
Jumbonet
KUK
Słoneczna
Transmed24
Jarmużek
Eltom-bud
W starym stylu