Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Wygraj bilet na mecz Lecha!

2017-11-20
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Wygraj bilet na mecz...
Wygraj bilet na mecz Lecha!

Przed nami pierwszy mecz rundy rewanżowej przy Bułgarskiej. Już 26 listopada Kolejorz podejmie na INEA Stadionie Wisłę Płock. Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem zespołu z Mazowsza. Czas na rewanż!

 

Przyjdź na spotkanie z ekipą trenera Jerzego Brzęczka i dopinguj lechitów w walce o trzy punkty! 

WYGRAJ BILET NA MECZ Z WISŁĄ

Nie masz jeszcze wejściówki na mecz z podopiecznymi Jerzego Brzęczka? Weź udział w konkursie i wygraj bilet na to spotkanie! Wystarczy podać imię i nazwisko piłkarza, który jako ostatni trafił z Wisły Płock do Lecha Poznań.

Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy: redakcja@glokalna.pl. Spośród tych, którzy przyślą poprawne odpowiedzi, wyłonimy osoby, które wygrają bilet na spotkanie z Wisłą. Szczęśliwców powiadomimy drogą mailową w najbliższy czwartek, do godziny 12.00.

KOLEJARZE Z KOLEJORZEM

25 listopada Dzień Kolejarza. Z tej okazji Lech Poznań, jako klub o korzeniach kolejarskich, chce zaprosić wszystkich pracowników, emerytów oraz rencistów kolejowych wraz ze swoimi rodzinami na mecz ligowy z Wisłą Płock. Wszystkich zainteresowanych kolejarzy prosimy o wysyłanie zgłoszeń przez: Biuro Obsługi Kibica. Po wybraniu meczu, a także tematu zgłoszenia prosimy o podanie imienia, nazwiska, numeru PESEL oraz o zamieszczenie w załączniku skanu/zdjęcia legitymacji pracowniczej. Po weryfikacji danych uprawniających do zniżki każdy Kolejarz otrzyma specjalny voucher “Dzień Kolejarza – voucher (-50%)”, który będzie mógł wykorzystać przy zakupie biletu na mecz. 

Za wejściówki 50% mniej zapłaci również najbliższa rodzina (mąż, żona, dzieci) – wystarczy w opisie zgłoszenia podać pesel tych osób, a również otrzymają voucher. Vouchery można zrealizować w systemie sprzedaży na stronie bilety.lechpoznan.pl, przez aplikację mobilną “Lech Bilety” oraz we wszystkich stacjonarnych punktach partnerskich.
Po voucher można się również zgłosić do kas biletowych INEA Stadionu,
 zgłoszenia nie będą realizowane w dniu meczowym. Voucher można wykorzystać jedynie przy zakupie biletu na mecz z Wisłą Płock, 26.11.

WEJDZIESZ BEZ KARTY KIBICA

Już nie musisz się martwić brakiem Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu możesz podać swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie jedynie dowód tożsamości.

Z aplikacją Lech Bilety na telefony Android kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz, nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności, dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!

Aplikację na telefon z Androidem pobierzesz na: https://play.google.com/
Więcej informacji o aplikacji znajdziesz
Kliknij

KUP PRZEZ INTERNET, WCHODŹ NA MECZ TYLKO Z TELEFONEM!

Od teraz będziesz mógł wejść na INEA Stadion przy pomocy… sms-a! Nowa funkcjonalność pozwala w prosty sposób wyświetlić zakupiony bilet na ekranie swojego smartfona. Tym samym nie jest konieczne drukowanie nabytych wejściówek. Wystarczy zeskanować na kołowrocie kod kreskowy z wyświetlacza telefonu i cieszyć się piłkarskim widowiskiem. Więcej informacji tutaj >>>

NOWA FUNKCJONALNOŚĆ

Wraz z rozpoczęciem sezonu pojawiła się nowa funkcjonalność umożliwiająca zakup przez Internet, bez konieczności rejestrowania się w systemie biletowym. Po wybraniu miejsca i uzupełnieniu danych na bilecie możesz wybrać „kontynuuj jako gość”. Wpisz tutaj swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail, do którego masz dostęp. To na ten adres dostaniesz indywidualny link, który umożliwi Ci dostęp do biletów. Opcja zakupu biletu bez rejestracji w systemie biletowym nie będzie dostępna przy wszystkich meczach, dlatego też zachęcamy do założenia konta w systemie biletowym, aby w pełni korzystać ze wszystkich opcji zakupowych.

GDZIE KUPISZ?

Bilety i karnety kupisz przez Internet na tej stronie, w kasach INEA Stadionu, a także w sklepach klubowych w Galerii Pestka, Avenida, Kupcu Poznańskim i Posnanii, a także w Kącikach Kibica w CH King Cross, Galerii Malta oraz we wszystkich Punktach Partnerskich

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW

Przy zakupie wejściówki przez Internet posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrać sposób dostarczenia: wydruk samodzielny.

Godziny prac kas biletowych INEA Stadionu:

poniedziałek-piątek 9.00-17.00
soboty 10.00-15.00

W dni meczowe:

poniedziałek-piątek od 9.00
sobota, niedziela od 10.00

Szczotka
Kosiarski
Wronecki
Borska
Rozum
Anna Długa
Archiwum
Aparatus
BETA
Brykczyński
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Impuls
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...