2018-10-21
  2. /
  4. /
  5. Wypunktowani po przerwie

Po pierwszej połowie wyjazdowej konfrontacji z Wilkami Wilczyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. prowadził 2:1. Niestety, po zmianie stron miejscowi wypunktowali nasz zespół i wygrali 4:2.

W 24. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze, a na listę strzelców wpisał się Krzysztof Brezyna. Orły odpowiedziały dwoma trafieniami Marcina Kaczmarka. Kapitan zespołu najpierw wykorzystał rzut karny, a potem pokonał bramkarza Wilków strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

W drugiej połowie gospodarze zadali trzy ciosy. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Piotr Mroziński, a jedno trafienie dorzucił Kamil Konieczka. Zwycięstwo Wilków mogło być jeszcze bardziej okazałe, ale koźmiński bramkarz obronił rzut karny.

Wilki Wilczyn – Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:2 (1:2)

BRAMKI: 1:0 – Krzysztof Brezyna (24’), 1:1 – Marcin Kaczmarek (37’ karny), 1:2 – Marcin Kaczmarek (41’ głową), 2:2 – Piotr Mroziński (49’), 3:2 – Kamil Konieczka (60’), 4:2 – Piotr Mroziński (79’)

BIAŁY ORZEŁ: Konradowski – Lis (59’ Wciórka), Maciejewski, Kaczmarek, Bierła – M. Miedziński, Urny (80’ Jagodziński), Błażejczak, Kamiński, Wosiek – M. Szulc