Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Z wizytą w luksusowym hotelu

2017-12-06
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Edukacja
  4. /
  5. Z wizytą w luksusowym...
Z wizytą w luksusowym hotelu

Wizyta w pięciogwiazdkowym hotelu InterContinental była głównym celem wycieczki do Warszawy, na którą 27 listopada wybrali się uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krotoszynie.

 

Opiekę nad grupą młodzieży sprawowali dyrektor Roman Olejnik oraz Monika Karolczak-Snadna i Maria Zaworska. Zanim krotoszynianie udali się do hotelu, zwiedzili warszawską Starówkę i Krakowskie Przedmieście.

W InterContinentalu przedstawiciele ZSP nr 2 poczuli się jak prawdziwi goście. Zostali serdecznie powitani w pięknej sali konferencyjnej, a następnie o swojej pracy opowiedzieli im menadżer hotelu, kierownik kuchni oraz kierownik ochrony.

Wizyta urozmaicona była poczęstunkiem i zwiedzaniem hotelu. Młodzież miała okazję zobaczyć m.in. apartament prezydencki, w którym nocują nie tylko głowy państw, ale też znani artyści, jak choćby Madonna. Ponadto ogromne wrażenie na wszystkich wywarły strefa Spa & Wellnes, basen z widokiem na Pałac Kultury i Nauki czy Restauracja Karola Okrasy.

Gości zaproszono również na pokaz live cooking, podczas którego mogli skosztować dań przygotowywanych przez najlepszych kucharzy pracujących hotelu. Zwieńczeniem wizyty krotoszynian było spotkanie z dyrektorem hotelu, który opowiedział o swojej drodze zawodowej i o odpowiedzialności służbowej, jaka spoczywa na osobie pracującej na tym stanowisku w luksusowym hotelu.

OPRAC. (ANKA)

Archiwum
Gościniec
Aparatus
BETA
Mazi Owczarz
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Impuls
Serafiniak
Wojno
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...