Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Zespoły Piasta wciąż w grze

2017-11-04
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Zespoły Piasta wciąż w...
Zespoły Piasta wciąż w grze

Dwa miesiące rywalizacji mają już za sobą młodzicy i kadeci UKS Piast Krotoszyn. Obie grupy wiekowe pokazały się z bardzo dobrej strony, zapewniając sobie awans do etapu wojewódzkiego.

 

Kadeci, prowadzeni przez trenera Tomasza Horyzę, najpierw trafili do grupy trzyzespołowej, dlatego z każdym rywalem rozegrali po trzy spotkania. W meczach z SPS Konspol Słupca krotoszynianie nie mieli problemów i wszystkie wygrali po 3:0. Gorzej powiodło im się w pojedynkach z VII LO SMS Amber Kalisz. Piast doznał trzech porażek – 2:3, 1:3 i 0:3.

W kolejnym etapie po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy walczą o miejsca 1-8. UKS Piast zanotował póki co trzy przegrane – z UKS SMS Joker Piła 0:3 (21:25, 16:25, 21:25), KPS Progress Września 0:3 (23:25, 23:25, 19:25) oraz MKS Kangur Nowy Tomyśl 1:3 (21:25, 25:22, 23:25, 22:25). Do końca roku team z Krotoszyna musi jeszcze zmierzyć się z Eneą Energetyk Poznań, UKS Piątka Turek, UKS 9 Leszno oraz ponownie z zespołem z Kalisza.

W rozgrywkach młodzików UKS Piast II Krotoszyn awansował do drugiego etapu, tracąc przy tym zaledwie jednego seta. Młodzi siatkarze z Parcelek w pokonanym polu pozostawili SKS Murowana Goślina oraz MKS Malta Poznań.

Z jedną porażką na koncie pierwszą fazę zakończył UKS Piast I. Krotoszynianie dwukrotnie ograli MUKS Grom Kalisz 2:0 i VII LO SMS Amber Kalisz 2:0. Ponadto zanotowali zwycięstwo i porażkę w pojedynkach z UKS SMS Joker Piła – 2:0 i 1:2.

(GRZELO)

Gościniec
Archiwum
Aparatus
BETA
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Impuls
Corner
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...