Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Złoty medal Adamskiego

2018-10-10
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Złoty medal Adamskiego
Złoty medal Adamskiego

Znakomicie zaprezentował się Jarosław Adamski w 18. International Karate Tournament Croatia Open – Rijeka 2018. Trener UKS Shodan Zduny zdobył złoto w kata masters.

 

Turniej zgromadził ponad 1900 karateków z 224 klubów z 26 państw. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele UKS Shodan. W kata masters +45 lat Jarosław Adamski nie miał sobie równych i stanął na najwyższym stopniu podium. Pozostałym zawodnikom – Katarzynie Trafankowskiej, Jakubowi Romańskiemu, Jakubowi Formanowskiemu oraz Maurycemu Maciaszkowi – nie udało się wywalczyć medali.

– Jako trener wiedziałem, że będzie bardzo trudno, ale cel i doświadczenie, jakie można było zebrać, warte były podjętego trudu – mówi Jarosław Adamski. – Karate w Chorwacji i na całych Bałkanach stoi na bardzo wysokim poziomie międzynarodowym. Croatia Open to turniej, w którym rywalizują medaliści ME i MŚ. Zawody były świetnie zorganizowane. Każdy zawodnik wiedział., czy jest opóźnienie, wyniki podawane były na bieżąco na telebimach, a do dyspozycji było osiem tatami – stwierdza trener Shodana.

(GRZELO)

Ankieta

Co myślisz na temat podwyższenia diet przez krotoszyńskich radnych?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...
Archiwum
Jandy Kabarety
W starym stylu
Impuls
Banaszak
Galeria Kroto
BETA
Mazi Owczarz
Fachstol baner
Serafiniak
Leaderschool
Jarmużek
Kamienica
Wojno
M-partner
Matyla