Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped

Zmiana lidera w plebiscycie

2017-10-09
[flexy_breadcrumb]
Zmiana lidera w plebiscycie

Trwa nasz Plebiscyt na Ulubionego Proboszcza Powiatu Krotoszyńskiego w 2017 roku. To już szósta edycja zabawy, która cieszy się wielką popularnością wśród naszych Czytelników.

 

Na naszej liście znajduje się 27 proboszczów z terenu powiatu krotoszyńskiego. Zachęcamy do głosowania, dzięki któremu macie możliwość wyrażenia swojej opinii. Wkrótce dowiemy się, z działań którego proboszcza jesteście zadowoleni najbardziej.

Na pierwsze miejsce wskoczył ks. Włodzimierz Dubis z Parafii św. Izydora Oracza w Biadkach 34,2% oddanych dotąd głosów (stan na 9 października, godzina 10.00). Tuż za nim jest ks. kan. Ryszard Muszyński z Parafii Oczyszczenia NMP w Starymgrodzie – 33,8%. Trzecią lokatę zajmuje ks. Łukasz Żurawski z Parafii Świętej Trójcy w Lutogniewie – 20,1%. Na kolejnych miejscach plasują się ks. kan. Janusz Giera z Parafii św. Stanisława Bpa w Kobylinie i ks. kan. Zygmunt Lewandowski z Parafii św. Wawrzyńca w Koźminie Wlkp.

Laureata plebiscytu poznamy o północy 5 listopada 2017. Wtedy to nasza zabawa dobiegnie końca. Klasyfikację on-line można śledzić przez całą dobę na http://www.glokalna.pl/ulubiony-proboszcz-powiatu-krotoszynskiego2017/

(ANKA)

Jak głosować?
Wyślij sms pod nr
71051 (koszt 1,23 zł z VAT) o treści PROBOSZCZ., podając numer kandydata według wzoru: PROBOSZCZ.28

Zwiększ liczbę głosów jednym sms-em!

Oddaj 3 głosy na swojego faworyta. Wyślij sms o tej samej treści na numer 72051 (koszt 2,46 zł z VAT).

Oddaj 10 głosów! Wyślij sms o tej samej treści na numer 76567 (koszt 7,38 zł z VAT).

 

 

 

Fines
Impuls
BETA
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Czy rok 2018 upłynie przede wszystkim pod znakiem:

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...