Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Zmiana na stanowisku skarbnika

2021-01-07
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Samorząd
  4. /
  5. Zmiana na stanowisku skarbnika
Zmiana na stanowisku skarbnika
Finestra

W trakcie XXIV sesji Rady Gminy Rozdrażew, która odbyła się 29 grudnia, powołano nową skarbnik. Stanowisko to powierzono Paulinie Szczepańskiej. Tym samym wraz z końcem roku funkcję tę przestała pełnić Maria Michalak.

 

 

Najpierw na wniosek wójta Rada Gminy odwołała Marię Michalak ze stanowiska skarbnika Rozdrażewa. Uchwała ta była konsekwencją złożonego wniosku o rozwiązanie stosunku pracy. M. Michalak funkcję tę sprawowała od 1990 roku, wypełniając – jak podkreślono – bardzo sumiennie swoje obowiązki.

W trakcie ostatniej sesji z jej udziałem wójt Mariusz Dymarski i przewodniczący rady Wiesław Jankowski – w imieniu radnych, pracowników urzędu, sołtysów oraz jednostek organizacyjnych gminy – złożyli odchodzącej skarbnik serdeczne podziękowania za wieloletnie zaangażowanie, rzetelność i dbałość o stan finansów gminy.

W dalszej kolejności rada powołała nową skarbnik gminy. Funkcję tę powierzono Paulinie Szczepańskiej, która posiada wykształcenie i doświadczenie zawodowe wymagane przepisami prawa. W Referacie Finansowym Urzędu Gminy w Rozdrażewie pracuje od trzech lat. Początkowo zajmowała się księgowością podatkową, a w ostatnim czasie księgowością budżetową. Wcześniej sprawami księgowymi zajmowała się również w sektorze prywatnym.

(ANKA)

FOT. www.rozdrażew.pl

YouTube

Oring
Pałac w Orli
Intermarche
Zuziak
Jumbonet
Archiwum
Lombard Smok
Maśniak
Get Free
Zajączek
Eltom-bud
Jarmużek