Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Zmierzyli się z twórczością Niemena

2017-11-24
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Kultura
  4. /
  5. Zmierzyli się z twórczością...
Zmierzyli się z twórczością Niemena

W Perzycach odbył się VIII Młodzieżowy Przegląd Twórczości Czesława Niemena. W wokalne szranki stanęli uczniowie szkół podstawowych i średnich. Wydarzenie uświetnił koncert gwiazdy wieczoru – Grażyny Łobaszewskiej z zespołem AJAGORE.

 

Występy młodzieży oceniało jury w składzie: Grażyna Łobaszewska, Marek Olejnik, Iwona Kałążna i Małgorzata Krupa. W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła Aleksandra Dura, a za nią uplasowali się Jan Marcinkowski i Zuzanna Zawielak. Nagrody laureatom wręczył wiceburmistrz Zdun Miłosz Zwierzyk.

W gronie uczniów szkół średnich najlepsza okazała się Alicja Piotrowicz, drugie miejsce zajęła Agnieszka Pietrzak, a trzecie Maja Psiuk. Laureatów nagrodził wicestarosta Paweł Radojewski.

Specjalne wyróżnienia przyznano Aleksandrze Durze – jako najmłodszej uczestniczce przeglądu – oraz Weronice Ertel – za wykonanie najmniej popularnej piosenki z repertuaru Czesława Niemena.

Gwiazdą wieczoru była Grażyna Łobaszewska – wybitna polska piosenkarka, która obchodzi 40-lecie pracy artystycznej. Na jubileuszowy koncert składały się piosenki z nowej płyty „Sklejam się”.

(NOVUS)

Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
vEdukacja
Vademecum

Ankieta

Kto zostanie piłkarskim mistrzem Polski?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...