Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Zwycięstwa faworytów

2019-01-06
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Zwycięstwa faworytów
Zwycięstwa faworytów

W pierwszą sobotę nowego roku rozegrano piątą kolejkę Krotoszyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Na pozycji lidera utrzymała się drużyna A Seree Tee, która ograła Octagon 11:4.

 

Pierwsze w sezonie zwycięstwo odniósł LZS Kobierno-Tomnice, gromiąc 13:1 ekipę Don’t Cry. Cztery razy piłkę do siatki wpakował Dominik Jędrkowiak, a trzykrotnie uczynił to Szymon Jankowski.

Dobrze pojedynek z Żubrami rozpoczął zespół Hornets, ale ostatecznie skończyło się wysoką wygraną tych pierwszych – 11:2. Graczem meczu był Michał Grzęda, który zaliczył trzy gole i dwie asysty.

Pancom nie dał żadnych szans Pato Błonie, zwyciężając 11:0. Po dwa razy na listę strzelców wpisywali się Jakub Apanel, Maciej Stefański oraz Adrian Radojewski.

Komplet punktów zgarnęła też drużyna A Seree Tee. Lider pokonał 11:4 Octagon, a po trzy gole strzelili Dawid Przybyszewski i Łukasz Budziak.

Ekipa z Sulmierzyc wygrała z MTV Rozdrażew 4:1. Dwie bramki zdobył Mateusz Goliński, a zdaniem kibiców najlepszym zawodnikiem spotkania był Daniel Owsianik, który strzelił gola i miał jedną asystę.

(GRZELO)

FOT. Dominik Góral

Sorry, there are no polls available at the moment.
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla