Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Zwycięstwo było blisko

2019-05-12
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Zwycięstwo było blisko
Zwycięstwo było blisko

Piast Kobylin mógł pokonać wicelidera rozgrywek, SKP Słupca, ale w samej końcówce rywale doprowadzili do wyrównania i pojedynek zakończył się podziałem punktów.

 

Po pierwszej połowie kobylinianie prowadzili już 2:0. W 22. minucie, po dośrodkowaniu z bocznego rejonu boiska, obrońca SKP, Andrzej Górski, wpakował piłkę do własnej bramki. Kilkanaście minut później Jakub Smektała obsłużył prostopadłym podaniem Patryka Wciórkę, a ten płaskim uderzeniem po ziemi pokonał bramkarza gospodarzy.

Po zmianie stron do głosu doszli miejscowi. Dziesięć minut po przerwie przegrywali już tylko jednym golem. Do piłki odbitej przez golkipera Piasta po strzale jednego z graczy SKP dopadł bowiem Konrad Kobylarek i skierował ją do bramki.

Gdy wydawało się, że Piast zdoła utrzymać prowadzenie do końcowego gwizdka, miejscowi rzutem na taśmę uratowali jeden punkt. W 90. minucie Jakub Kwaśny strzałem głową pokonał Bartłomieja Wośka.

(GRZELO)

SKP Słupca – Piast Kobylin 2:2 (0:2)

BRAMKI: 0:1 – Andrzej Górski (22’ samobójcza), 0:2 – Patryk Wciórka (38’), 1:2 – Konrad Kobylarek (55’), 2:2 – Jakub Kwaśny (90’)

PIAST: B. Wosiek – Frąckowiak, Kurzawa, Kokot, Ratajczak – Wciórka (65’ K. Kubiak), Snela, Szymanowski, Kamiński (85’ Kowalski) – Smektała (70’ E. Jędrzejak), Wachowiak

Loading ... Loading ...
Archiwum
W starym stylu
Impuls
Lesniczowka
Banaszak
Galeria Kroto
BETA
Ideal Okna
Mazi Owczarz
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Jumbonet
Korona
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla