Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Astra nie sprostała GKS-owi Rychtal

2021-06-13
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Astra nie sprostała GKS-owi...
Astra nie sprostała GKS-owi Rychtal
Power Food

W sobotę Astra Krotoszyn zagrała na wyjeździe z GKS-em Rychtal. Ekipa zajmująca trzecie miejsce w tabeli V ligi pokonała nasz zespól 2:0.

 

Po dwóch wygranych meczach krotoszynianie zanotowali dwie porażki. W środę ulegli Victorii Skarszew, a w sobotę za silna okazała się drużyna GKS-u Rychtal.

Wynik spotkania w 19. minucie otworzył Miłosz Culic, który zaskoczył golkipera Astry silnym uderzeniem z dystansu. Goście próbowali doprowadzić do wyrównania, jednak przy najbardziej obiecującej akcji zabrakło im nieco szczęścia, gdyż piłka odbiła się od słupka.

Po przerwie krotoszynianie ambitnie walczyli o zmianę niekorzystnego rezultatu. Stwarzali sobie dogodne sytuacje, lecz za każdym razem brakowało dokładnego wykończenia. Na domiar złego, krótko przed końcem meczu na 2:0 podwyższył Aleksander Szmer i stało się jasne, że Astra wróci z tej konfrontacji bez zdobyczy punktowej.

Do końca rundy pozostały jeszcze dwa spotkania. Krotoszyński zespół na boisku w Sulmierzycach zmierzy się najpierw Polonusem Kazimierz Biskupi, a na koniec sezonu z Vitcovią Witkowo.

(LENA)

GKS RYCHTAL – ASTRA KROTOSZYN 2:0 (1:0)

1:0 – Miłosz Culic (19)

2:0 – Aleksander Szmer (87)

ASTRA: Maj – Praczyk, Skrzypniak, Jankowski, Olejnik (77′ Nasalski), Mizerny, Błażejczak (73′ Łuczak), Juszczak, Czołnik, Ziemiański, Rebelka

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud