Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Nasi zawodnicy we Włocławku

2018-03-25
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Nasi zawodnicy we Włocławku
Nasi zawodnicy we Włocławku
Akademia Reissa

W marcu reprezentanci Stowarzyszenia Krotoszyńska Liga Darta startowali w dwóch turniejach w ramach Grand Prix POD. We Włocławku najlepiej spisywali się ostatniego dnia rozgrywek, kiedy to do fazy pucharowej dostało się trzech naszych darterów.

Impreza zaczęła się od zmagań deblowych. Paweł Pawlicki i Jacek Cieślak oraz Przemysław Sawicki i Adrian Jasiński zakończyli rywalizację na fazie grupowej. Lepiej powiodło się duetom Przemysław Pawlicki / Sławomir Olszewski oraz Marta Pawlicka / Joanna Kubowicz. Panowie w fazie pucharowej przegrali 2:3 ze Stróżyk i Łęgą, a panie uległy, w takim samym stosunku, Mikietyńskiej i Popiel.

Nazajutrz odbył się pierwszy z turniejów POD. Do rywalizacji przystąpiło siedmiu krotoszyńskich darterów. Najbliżej wyjścia z grupy byli Jacek Cieślak oraz Sebastian Szostak, którzy uplasowali się na trzecich miejscach.

O wiele lepiej było ostatniego dnia. Podczas ósmego Grand Prix POD troje naszych zawodników awansowało do fazy pucharowej. J. Cieślak zakończył zawody po porażce z Michałem Skorupą 1:3, P. Sawicki nie sprostał Łukaszowi Sawickiemu (0:3), a M. Pawlicka uległa późniejszej triumfatorce – Karolinie Podgórskiej (1:3). Na fazie grupowej turniej zakończyli A. Jasiński, bracia Pawliccy oraz S. Szostak.

Przedstawiciele Stowarzyszenia Krotoszyńska Liga Darta dziękują Wielkopolskiej Gazecie Lokalnej KROTOSZYN oraz firmom Fach-Stol i Victus za wsparcie ich wyjazdu na GP POD do Włocławka. Jednocześnie wyrażają nadzieję na dalszą owocną współpracę.

(GRZELO)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud