2. /
  4. /
  5. Orły ograły lidera!
MAX-MAL

W niedzielę Biały Orzeł Koźmin Wlkp. podejmował lidera V ligi – Victorię Skarszew. Ku uciesze miejscowych kibiców, koźminianie zwyciężyli 4:2.

Koźminianie w rundzie wiosennej do tej konfrontacji nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa. Tak więc mało kto spodziewał się, że zła passa zostanie przerwana właśnie w pojedynku z liderującą Victorią Skarszew.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 34. minucie za sprawą Wojciecha Kamińskiego. Przed przerwą wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie kibice na nudę nie mogli narzekać. Najpierw na 2:0 podwyższył Jakub Namysłowski. Goście odpowiedzieli trafieniem Patryka Palata, ale dziesięć minut później Orły znów miały dwubramkową przewagę po tym, jak do siatki piłkę skierował Krzysztof Czabański. W 85. minucie Victoria ponownie zmniejszyła straty po uderzeniu Mateusza Stefaniaka. W doliczonym czasie gry J. Namysłowski ustalił rezultat meczu, pieczętując tym samym zwycięstwo podopiecznych Adama Zielińskiego.

BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. – VICTORIA SKARSZEW 4:2 (1:0)

1:0 – Wojciech Kamiński (34)

2:0 – Jakub Namysłowski (53)

2:1 – Patryk Palat (63)

3:1 – Krzysztof Czabański (73)

3:2 – Mateusz Stefaniak (85)

4:2 – Jakub Namysłowski (94)

BIAŁY ORZEŁ: Wronecki – Janowski, Roszczak, Konopka, Kamiński (62’ Oleśków), Maciejewski, Nowakowski, Pacholski, Konieczny, Czabański, Namysłowski