2. /
  4. /
  5. Srebrna Rumunia
Dariusz Rozum

Ekipa UKS Shodan Zduny wybrała się do rumuńskiej Oradei na Transylvania Open Grand Prix 2020. Nasi karatecy spisali się bardzo dobrze, zdobywając trzy medale.

Turniej przyciągnął ponad 1200 zawodników z kilkunastu państw. Tym razem do zawodów przystąpili młodsi przedstawiciele UKS Shodan Zduny, dla których był to pierwszy start w tym roku, co nie przeszkodziło im w zdobyciu trzech krążków.

Aleksandra Adamska stanęła na drugim stopniu podium w kata do lat 7. Tę samą lokatę w kata 8-9 lat zajęła Natasza Adamska. Srebro wywalczyła także Matylda Ozga, startująca w kata 12-13 lat. W tej samej kategorii, po kilku dobrych walkach, na piątym miejscu uplasowała się Zofia Duczmal. Ponadto w zawodach rywalizowali Marta Streubel, Anna Stanisławska, Artur Augustyniak i Wiktor Adamski.