2. /
  4. /
  5. Strzelecki festiwal
Mayor Ink

W poniedziałek Biały Orzeł Koźmin Wlkp. zmierzył się ze Strażakiem Słupia. To był szalony mecz. Orły prowadziły już 3:0, potem pozwoliły rywalom doprowadzić do remisu, by ostatecznie wygrać 6:3.

Strzelanie rozpoczął Krzysztof Czabański, skutecznie egzekwując rzut karny, który arbiter podyktował po zagraniu ręką przez jednego z zawodników gości. Niedługo później sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Marcin Szymkowiak. Minęły cztery minuty i Oskar Maciejewski podwyższył na 3:0 po uderzeniu z rzutu wolnego. Krótko przed przerwą rywale zmniejszyli straty za sprawą Kamila Biczysko.

Ten sam gracz ponownie trafił do siatki na początku drugiej odsłony, a kilka minut potem Patryk Raczkowski doprowadził do remisu. Wtedy do głosu ponownie doszli koźminianie. Najpierw K. Czabański pokonał bramkarza mocnym strzałem z 16 metrów, a później Marceli Skowroński w krótkim czasie dwa razy znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem i w obu przypadkach skierował piłkę do bramki.

BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. – STRAŻAK SŁUPIA 6:3 (3:1)

1:0 – Kamil Czabański (18′ karny)

2:0 – Marcin Szymkowiak (22)

3:0 – Oskar Maciejewski (26)

3:1 – Kamil Biczysko (40)

3:2 – Kamil Biczysko (49)

3:3 – Patryk Raczkowski (56)

4:3 – Krzysztof Czabański (60)