Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Zwycięstwo Osiedla nr 1

2017-09-22
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Zwycięstwo Osiedla nr 1
Zwycięstwo Osiedla nr 1
COT

W sobotę, 9 września, odbył się Turniej Piłki Nożnej Drużyn Sześcioosobowych z terenu miasta i gminy Koźmin Wielkopolski. Zwyciężyła ekipa z Osiedla nr 1, wyprzedzając Staniew i Osiedle nr 3.

 

Organizatorem imprezy był Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp., a impreza odbywała się w ramach współzawodnictwa sportowego pod hasłem „Szybciej, celniej, mocniej”.

Do rywalizacji przystąpiło 14 zespołów, które podzielono na trzy grupy. Do fazy pucharowej awansowały po dwa najlepsze teamy. W pierwszej grupie najlepsza była Stara Obra (10 pkt.), która wyprzedziła Osiedle nr 3 (7 pkt.), Walerianów (5 pkt.), Wyrębin (4 pkt.) oraz Orlę (1 pkt.). Grupę B wygrało Osiedle nr 1 z Koźmina Wlkp. (12 pkt.), a kolejne pozycje zajęły Staniew (9 pkt.), Mokronos (4 pkt.), Wrotków (4 pkt.) i Nowa Obra (0 pkt.). W grupie C komplet punktów wywalczył Wałków (9 pkt.), za którym uplasowały się Pogorzałki Wielkie (4 pkt.), Borzęciczki (2 pkt.) i Biały Dwór (1 pkt.).

W fazie pucharowej Staniew wygrał ze Stara Obrą (1:0), Osiedle nr 1 pokonało Pogorzałki Wielkie (4:0), a Osiedle nr 3 wyeliminowało po rzutach karnych Wałków. O końcowym zwycięstwie zdecydował trójmecz finałowy. Triumfatorem zostało Osiedle nr 1, które pokonało Osiedle nr 3 (5:0) oraz Staniew (3:0). W trzecim pojedynku Staniew wygrał z Osiedlem nr 3 (1:0).

(GRZELO)

FOT. GOS KOŹMIN WLKP.

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud