2. /
  4. /
  5. W odmiennych nastrojach
BANASZAK

Astra Krotoszyn pokonała na wyjeździe 3:2 Krobiankę Krobia, a Biały Orzeł Koźmin Wlkp. uległ u siebie 0:3 liderowi V ligi, Ostrovii 1909 Ostrów Wlkp. Do zakończenia sezonu pozostały już tylko trzy kolejki.

Mecz w Krobi do 50. minuty toczył się po myśli trzeciej drużyny ligi. Miejscowi objęli prowadzenie w 28. minucie za sprawą Mateusza Wachowiaka. Krótko po zmianie stron ten sam zawodnik podwyższył na 2:0. Potem jednak do głosu doszli krotoszynianie. Kontaktowego gola strzelił w 52. minucie Szymon Nowicki. Niedługo potem do remisu doprowadził Otar Tedoradze. Po kolejnych 10 minutach Astra już prowadziła po trafieniu Adama Staszewskiego. Wynik już się nie zmienił i tym samym nasz zespół wzbogacił się o trzy punkty.

Do Koźmina Wlkp. przyjechała najlepsza drużyna ligi. Ostrowianie udowodnili, że pozycja lidera V ligi nie jest dziełem przypadku i pewnie pokonali gospodarzy. W pierwszej połowie dwa razy do siatki trafił Łukasz Budziak, a w 62. minucie wynik ustalił Adam Sobański.