SPORT MILICZ

Dobra postawa w Ostrzeszowie

2024-04-26
Zawodnicy sekcji Black Aqua UKS Krośnicka Przystań przywieźli trzy medale z XII Mistrzostw Ostrzeszowa w Pływaniu.
Cztery medale w trzech kolorach

2024-04-25
W miniony weekend zapaśnicy Bizona i Śląska toczyli zmagania w Staszowie podczas Mistrzostw Polski Juniorów oraz Młodzieżowych Mistrzostw Polski w stylu wolnym. Wspólnymi siłami wywalczyli cztery krążki, we wszystkich możliwych barwach.
Barycz ograła kolejnego trzecioligowca

2024-04-24
Zdobycie pucharu strefy wrocławskiej uprawniło Barycz Sułów do dalszej walki o prym na Dolnym Śląsku. 23 kwietnia nasza drużyna podejmowała w półfinale okręgowego pucharu ekipę Górnika Polkowice, który na co dzień występuje w III lidze. Dzięki hat trickowi Pawła Wojciechowskiego biało-pomarańczowi zwyciężyli 3:1.
Pełna dominacja Baryczy

2024-04-20
W sobotę na boisku w Sułowie pojawiła się drużyna KS Łomnica, zajmująca ostatnią pozycję w tabeli IV ligi. Barycz, stawiana w roli faworyta, rozgromiła rywali rezultatem 9:0.
Pewna obrona tytułu

2024-04-18
Karolina Jaworska, zawodniczka milickiego Bizona, w dniach 12-13 kwietnia brała udział w Mistrzostwach Polski Juniorek w Brzeźnicy. Swoją świetną postawą obroniła tytuł wywalczony rok temu.
Sześć medali z dwóch imprez

2024-04-17
13 kwietnia reprezentanci sekcji Black Aqua UKS Krośnicka Przystań, dzieląc się na dwie ekipy, brali udział w XIV Ogólnopolskich Zawodach w Sprincie o Puchar Klubu Kibica w Świebodzicach, a także Ogólnopolskich Zawodach Pływackich na Termach z okazji 40-lecia Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu. Wspólnymi siłami zdobyli sześć krążków.
Siatkarskie zmagania młodych leśników

2024-04-15
8 kwietnia w Technikum Leśnym w Miliczu odbyły się Mistrzostwa Szkoły Par Mieszanych w Siatkówce. W szranki stanęło jedenaście drużyn dwuosobowych.
Wspólnie wywalczone srebro

2024-04-15
Zawodnicy milickiego Lidera brali udział w Drużynowych Mistrzostwach Dolnego Śląska Młodziczek i Młodzików w Brzegu Dolnym. 14 kwietnia Milicz i Krośnice reprezentowały łącznie trzy ekipy. Jedna z nich zajęła drugie miejsce.
Doświadczony napad zapewnił wygraną

2024-04-14
Barycz Sułów w sobotnim spotkaniu mierzyła się na wyjeździe z Iskrą Księginice. Po pierwszej połowie rezultat faworyzował miejscowych, ale, walcząc do końca, nasza drużyna odniosła ostatecznie jednobramkowe zwycięstwo.
Srebro i brąz strefy wrocławskiej

2024-04-14
Zawodnicy i zawodniczki UKS Dwójka Milicz zajęli pierwsze miejsca w turniejach półfinałowych Strefy Wrocławskiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej. Zapewniło im to awans do finałów strefowych, w których uplasowali się odpowiednio na drugiej i trzeciej lokacie.
Gotowi na olimpiadę w Miliczu

2024-04-13
W dniach 5-7 kwietnia w Kielcach odbyły się zapaśnicze zmagania II Pucharu Polski Kadetek i Kadetów. Była to ostatnia okazja do zapewnienia sobie biletu na XXX Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w sportach halowych, której gospodarzem będzie Milicz. W zmaganiach weźmie udział łącznie trzynaścioro reprezentantów naszego powiatu.
Przywieźli szesnaście medali z Lubania

2024-04-12
Zawodnicy sekcji Black Aqua UKS Krośnicka Przystań świetnie zaprezentowali się na XV Ogólnopolskich Zawodach o Puchar Burmistrza miasta Lubań. Udział w zmaganiach 5 i 6 kwietnia pozwolił powiększyć krośnicką gablotę o szesnaście medali, w tym trzy w najcenniejszym kolorze.
Cieszkowianin wicemistrzem krotoszyńskiego biegu

2024-04-10
Reprezentant Running Team Milicz – Tomasz Owczarek z Cieszkowa – zajął drugie miejsce w biegu na dystansie 10 kilometrów podczas Nocnej Pogoni za Zającem, która odbyła się 6 kwietnia w Krotoszynie.
Festiwal strzelecki Baryczy

2024-04-08
Barycz Sułów jest ostatnio w gazie, co udowodniła w sobotnim starciu z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych. Nasza drużyna wprost zdemolowała obronę przyjezdnych i zwyciężyła rezultatem 6:0.
Srebro na dolnośląskich mistrzostwach

2024-04-06
Zofia Pawłowska oraz Filip Szymczak z milickiego Lidera w marcu rywalizowali w Brzegu Dolnym na Mistrzostwach Dolnego Śląska Zrzeszenia LZS. Zajęli odpowiednio drugą i dziewiątą lokatę.
Puchar w rękach Baryczy!

2024-04-05
3 kwietnia Barycz Sułów stanęła do finałowego boju o Puchar Polski strefy wrocławskiej. Ich rywalami byli piłkarze rezerw Śląska Wrocław, usadowieni na szczycie III ligi. Klasa przeciwników nie odstraszyła naszej drużyny, która po długiej walce i zwycięstwie 2:0 zasłużenie sięgnęła po regionalne trofeum.