Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

SPORT MILICZ

Barycz pokonana w meczu walki

Barycz pokonana w meczu walki

2021-10-17
W niedzielne popołudnie podopieczni Dominika Piotrowskiego podejmowali ekipę Słowianina Wolibórz. Starcie pełne walki i emocji zakończyło się zwycięstwem gości, którym do szczęścia wystarczyło jedno trafienie.
Gładkie zwycięstwo Czarnych

Gładkie zwycięstwo Czarnych

2021-10-17
W czwartej kolejce II ligi siatkówki mężczyzn ekipa MUKS Ziemia Milicka zagrała na wyjeździe z LKS-em Czarnymi Rząśnia. Nasi siatkarze dzielnie walczyli, lecz ponieśli trzecią porażkę z rzędu, ulegając miejscowym w trzech partiach.
Finał pucharu kobiet w Krośnicach

Finał pucharu kobiet w Krośnicach

2021-10-16
Niedawno w Krośnicach rozegrano finał regionalnego Pucharu Polski w piłce nożnej kobiet. Drużyna miejscowego Płomienia podejmowała bardziej doświadczony zespół Ślęzy Wrocław, który triumfował w dwóch poprzednich edycjach. Przyjezdne nie dały szans krośniczankom, odnosząc pewne zwycięstwo 9:0.
Przełamanie Baryczy

Przełamanie Baryczy

2021-10-11
Piłkarze Baryczy Sułów w ostatnich meczach nie radzili sobie najlepiej, notując trzy porażki ligowe z rzędu. Z mocnym postanowieniem przełamania niekorzystnej serii pojechali do Marcinkowic, by wydrzeć punkty tamtejszemu Sokołowi. Mimo trudności sztuka ta się udała i nasza drużyna rzutem na taśmę zapewniła sobie zwycięstwo.
Medalowe żniwo krośnickiej ekipy

Medalowe żniwo krośnickiej ekipy

2021-10-11
Przedstawiciele sekcji pływackiej UKS Krośnicka Przystań Black Aqua spisywali się ostatnio rewelacyjnie. 2 października rywalizowali w IX Ogólnopolskich Mistrzostwach Ostrzeszowa w Pływaniu, a kilka dni wcześniej startowali w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich „Otwarcie Sezonu na Termach” w Poznaniu. Z obu imprez krośniczanie przywieźli mnóstwo medali, szczególnie tych najcenniejszych.
Triumf krośniczanina w Kaliszu

Triumf krośniczanina w Kaliszu

2021-10-11
Michał Wójcik, reprezentant klubu AZS AWF Wrocław, triumfował w 40. edycji Międzynarodowego Biegu Ulicznego Ptolemeusza na 10 kilometrów. Zawody odbyły się 3 października w Kaliszu. W imprezie startowali także inni mieszkańcy powiatu.
Gospodarze przegrali w trzech setach

Gospodarze przegrali w trzech setach

2021-10-10
W sobotę siatkarze MUKS Ziemia Milicka podejmowali WKS Wieluń. Niestety, mimo ambitnej postawy miejscowych w każdym z setów rywale osiągali sporą przewagę i wygrali przekonująco w trzech partiach.
Miliczanie na trasach

Miliczanie na trasach

2021-10-09
Reprezentanci Running Team Milicz regularnie biorą udział w rozmaitych zawodach. W ostatnim czasie jeden z zawodników startował w Koźminie Wlkp. w Biegu Maćka, a czworo wybrało się na półmaraton do Sobótki.
Najmlodsi adepci zapasów rywalizowali na matach

Najmlodsi adepci zapasów rywalizowali na matach

2021-10-08
Ekipa milickiego klubu Bizon wzięła udział w I Turnieju Ziemi Krapkowickiej w Minizapasach Dzieci. Zawody odbyły się 2 października.
Pitbull w Starachowicach

Pitbull w Starachowicach

2021-10-07
Reprezentanci milickiego klubu Pitbull wzięli udział w zawodach Pucharu Polski w Kickboxingu Juniorów i Seniorów w Starachowicach. Zmagania przeprowadzone były w formule low kick.
Miliccy leśnicy na podium

Miliccy leśnicy na podium

2021-10-06
Organizowany niedawno turniej siatkarski w Wałbrzychu okazał się całkiem udany dla reprezentantów Nadleśnictwa Milicz. Po dobrych występach milicki zespół zajął bowiem trzecią lokatę wśród 19 drużyn.
Piłkarze bez podziałów

Piłkarze bez podziałów

2021-10-05
Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych od lat zrzesza wielu sympatyków futbolu. Zaowocowało to powstaniem drużyny Piłkarski Tryb Życia, która z sukcesami występowała na wielu prestiżowych zawodach. Ostatnio zagrała na turnieju futsalowym w Trzebnicy i Jelczu-Laskowicach.
Uhonorowani za sukcesy na matach

Uhonorowani za sukcesy na matach

2021-10-04
Podczas wrześniowej sesji Rady Gminy w Cieszkowie uhonorowano dwóch przedstawicieli miejscowej Olimpii - prezesa Jarosława Bełtę i trenera Leszka Wośka, oraz dwóch wychowanków klubu, obecnie reprezentujących WKS Śląsk Milicz - Bartosza Sołtysa i Krzysztofa Sadowika, którzy na niedawnych mistrzostwach Polski seniorów w zapasach zdobyli złote medale.
Porażka w Skalmierzycach

Porażka w Skalmierzycach

2021-10-04
Po zwycięskiej inauguracji sezonu II ligi mężczyzn w drugim meczu siatkarze MUKS Ziemia Milicka przegrali z Legionem Skalmierzyce na wyjeździe. Miejscowy zespół okazał się zbyt trudnym przeciwnikiem dla naszej drużyny, zwyciężając pewnie z trzech partiach.
Trzecia ligowa porażka Baryczy

Trzecia ligowa porażka Baryczy

2021-10-03
Barycz Sułów po bardzo dobrym rozpoczęciu sezonu błyskawicznie znalazła się w czołówce tabeli. Ostatnie występy pozostawiają jednak sporo do życzenia. Niedzielna porażka w starciu z Pogonią Oleśnica kosztowała naszą drużynę spadek o dwie lokaty.
Iść, ciągle iść…

Iść, ciągle iść…

2021-10-01
Dwaj miliczanie, Sławomir Nowak i Przemysław Niewiejski, wzięli udział w ekstremalnej imprezie sportowo-turystycznej. Przeszli bowiem 140 kilometrów po pasmach górskich otaczających Kotlinę Jeleniogórską.


YouTube

Archiwum
BGP
COT
MATYLA
IMPULS ZDUNY
BETA
OLD-BRICK.PL
LAGUNA
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
Oring
KLIMA-PARTNER
Jumbonet
Jarmużek
VENUS PIZZERIA
Zuziak
PROFAL
Eltom-bud
INNOWACYJNE FINANSE
TK DACHY