Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

A niech gadają!

2019-09-23
A niech gadają!
Aparatus reklama w artykule

W niedziele w krotoszyńskim kinie Przedwiośnie wystąpił Michał Wiśniewski – wokalista legendarnego zespołu Ich Troje. Jego koncert akustyczny cieszył się dużym zainteresowaniem publiczności.

 

Artysta i towarzysząca mu wokalistka, Agata Buczkowska, stworzyli wspaniałą atmosferę dla widzów. Wszyscy wspaniale się bawili przy najsłynniejszych utworach zespołu, takich jak „Ci wielcy ludzie”, „Powiedz” czy „A wszystko to bo ciebie kocham”. Podczas wykonywania piosenki „Wypijmy za to” Michał Wiśniewski otworzył butelkę szampana i polał nim publiczność. Zaprosił także na scenę trzy panie, które zaśpiewały z nim „Babski świat”. Po koncercie wokalista rozdawał autografy i pozował do wspólnych zdjęć z fanami.

FOTOGALERIĘ z koncertu znajdziesz TUTAJ.

W poprzednim sezonie, w pierwszej odsłonie trasy akustycznej „A niech gadają”, koncerty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i zostały wspaniale przyjęte przez publiczność. Podobnie było w Krotoszynie. Koncert był klimatyczny, idealny na początek jesieni. Wykonywane na żywo, akustyczne wersje piosenek czarują dźwiękami pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych i na długo pozostają w pamięci.

MICHAŁ KOBUSZYŃSKI

YouTube

energy sped
Robstal
Jumbonet
Intermarche
Lesniczowka
Lombard Smok
Phone Spa
Kiki Car Care
Archiwum
Zuziak
APR
daf-mal
BGP
MediaSort
M-Partner
E-paka
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Kostka
KUK
Jarmużek