Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

A Seree Tee na pozycji lidera

2017-10-23
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. A Seree Tee na...
A Seree Tee na pozycji lidera

W najciekawszym spotkaniu dziewiątej kolejki krotoszyńskich rozgrywek Playareny Pancom Zduny pokonał MTV Rozdrażew 8:5. W pozostałych spotkaniach tej serii zwyciężali faworyci.

 

Już po pierwszej połowie Pancom prowadził z MTV 4:0. Po zmianie stron drużyna ze Zdun kontrolowała sytuację na boisku i wygrała 8:5, spychając tym samym rozdrażewian z pozycji lidera. Na wyróżnienie szczególnie zasłużyła dwójka zawodników Pancomu – Ł. Konopka i M. Mizerny.

Potknięcie MTV wykorzystał zespół A Seree Tee, który po wygranej 5:1 z Żubrami wskoczył na fotel lidera. Warto odnotować, że ekipa AST w drugiej połowie wobec kontuzji P. Nowaka z drużyny Żubrów zdecydowała się ściągnąć jednego gracza z boiska.

Na drugie miejsce awansowały Albatrosy po rozgromieniu 12:3 Brodziaków. Cztery trafienia zanotował K. Kaźmierczak. Dla przegranych jednego z goli strzeliła jedyna dziewczyna w lidze – Weronika Kowalska.

W pozostałych meczach LZS Kobierno-Tomnice wygrał z Tornadem 5:3, Igloo pokonało 6:2 osłabiony kadrowo Dream Team, a Strażnicy ograli 4:1 ekipę Hornets.

(GRZELO)

Szczotka
Kosiarski
Wronecki
Borska
Rozum
Anna Długa
Archiwum
Aparatus
BETA
Brykczyński
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Impuls
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...