Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

SPORT MILICZ

Gotowi do sezonu

Gotowi do sezonu

2021-09-21
MUKS Ziemia Milicka Milicz solidnie przygotowywał się do nadchodzących rozgrywek II ligi siatkarskiej. W ramach dodatkowego sprawdzianu zespół wziął udział w turnieju w Bielawie, gdzie zajął trzecie miejsce.
Wszyscy solidarnie wygrali

Wszyscy solidarnie wygrali

2021-09-20
Podczas gdy IV-ligowa Barycz nieoczekiwanie pozwoliła na wywóz kompletu punktów z Sułowa, wszystkie cztery zespoły z powiatu, występujące na poziomie klasy A, zanotowały zwycięstwa na własnych obiektach. Po niedzielnych starciach trzy ekipy z naszego regionu zajmują miejsca w czołowej szóstce.
Zaskakująca porażka Baryczy

Zaskakująca porażka Baryczy

2021-09-19
W szóstej kolejce IV ligi zakończyła się dobra passa Baryczy Sułów. Dotychczasowy wicelider dość nieoczekiwanie przegrał 2:3 na własnym boisku z plasującą się znacznie niżej w tabeli Bielawianką Bielawa. Nawet dobrze dysponowany golkiper nie zdołał uchronić swojego zespołu od porażki.
Przywieźli trzy medale z Warszawy

Przywieźli trzy medale z Warszawy

2021-09-17
Zawodnicy klubu Pitbull Milicz zanotowali kolejny dobry występ w sportach walki, tym razem w Pucharze Polski w formule kick-light kadetów. Zawody odbyły się w Warszawie.
Pucharowe zwycięstwo Baryczy

Pucharowe zwycięstwo Baryczy

2021-09-17
W II rundzie Okręgowego Pucharu Polski grały dwa zespoły z powiatu milickiego. Plon Gądkowice musiał uznać wyższość rywali, przegrywając 2:4 z Błyskiem Kuźniczysko, a Barycz Sułów po zwycięstwie 3:1 wyeliminowała ekipę Lotnika Twardogóra.
Bieganie w krainie karpia

Bieganie w krainie karpia

2021-09-13 / SPORT MILICZ
W niedzielę odbyła się już IX edycja Biegu Karpia. Start i meta usytuowane były na terenie Kąpieliska Karłów, a uczestnicy pokonali dwa okrążenia ulicami miasta. Dla najmłodszych przewidziano dużo krótszą trasę w tzw. Biegu Karpika.
Medale na mistrzostwach kraju

Medale na mistrzostwach kraju

2021-09-13
Dwa złote medale zdobyli wychowankowie Olimpii Cieszków na seniorskich mistrzostwach w zapasach w Rzeszowie. Młodsze pokolenie również dało powód do dumy, przywożąc dwa srebra z zawodów w Stargardzie.
Barycz nie dała szans Piastowi

Barycz nie dała szans Piastowi

2021-09-12
W sobotę piłkarze Baryczy Sułów musieli przejechać wiele kilometrów na mecz z Piastem Nowa Ruda. Po końcowym gwizdku to gospodarze wyglądali, jakby wrócili z dalekiej podróży. Sułowianie wygrali bowiem aż 4:1.
Jubileuszowy rajd na cześć mistrza

Jubileuszowy rajd na cześć mistrza

2021-09-08
W sobotę, 4 września, odbyła się XX edycja Rajdu Rowerowego „Śladami Ryszarda Szurkowskiego”. Udział w imprezie wzięło ponad 500 osób. Do wyboru były dwie trasy.
Twierdza w Sułowie nadal niezdobyta

Twierdza w Sułowie nadal niezdobyta

2021-09-06
W niedzielę Barycz Sułów odniosła ważne zwycięstwo na własnym terenie w meczu derbowym z Polonią Trzebnica. Nie zabrakło zwrotów akcji i nerwów do ostatnich minut.
Druga przygoda na igrzyskach

Druga przygoda na igrzyskach

2021-09-06
Radosław Horbik to specjalista stylu wolnego w zapasach. Dobre występy zaliczał zarówno w rywalizacji krajowej, jak i międzynarodowej. Choć karierę zakończył lata temu, nie rozstał się z ulubionym sportem. Najlepszym tego dowodem był wyjazd na Igrzyska Olimpijskie w Tokio w roli trenera Roksany Zasiny.
Zapraszamy na Bieg Karpia!

Zapraszamy na Bieg Karpia!

2021-09-03 / SPORT MILICZ
Wielkimi krokami zbliża się impreza poświęcona aktywnemu wypoczynkowi w Dolinie Baryczy. Już w niedzielę, 12 września, odbędzie się IX edycja Biegu Karpia. Do udziału i kibicowania zapraszają organizatorzy – Urząd Miejski w Miliczu, Stowarzyszenie Partnerstwo dla Doliny Baryczy oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Zawody nieopodal wody

Zawody nieopodal wody

2021-08-31 / SPORT MILICZ
25 sierpnia nad milickim zalewem zorganizowano turniej mini piłki nożnej i siatkówki plażowej. W zmaganiach brali udział uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Główną nagrodą był Puchar Starosty Milickiego.


YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud