Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Charytatywny turniej w Koźminie

2019-12-18
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Charytatywny turniej w Koźminie
Charytatywny turniej w Koźminie
Media sort baner w tekstach

7 grudnia w hali sportowej ZSP im. Józefa Marcińca w Koźminie Wlkp. odbył się IX Otwarty Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej. Tegorocznej edycji zawodów przyświecał szczytny cel.

 

W rozgrywkach rywalizowały 24 drużyny, które podzielono na sześć grup. Do ćwierćfinałów awansowały Pancom Zduny, Bartesko, KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp., LZS Kobierno-Tomnice, Bukat Jarocin, Szybkie Trampki, Kanonierzy Jarocin oraz LZS Bożacin.

W ćwierćfinałach ekipa Bartesko ograła 1:0 Pancom, Biały Orzeł pokonał 2:0 LZS, Szybkie Trampki wygrały 2:0 z Bukatem, a Kanonierzy zwyciężyli 3:0 Bożacin.

W półfinałach drużyna Bartesko wygrała 1:0 z Białym Orłem, a Kanonierzy ulegli 1:4 Szybkim Trampkom. W meczu o trzecie miejsce jarocinianie ograli 1:0 zespół z Koźmina. Zacięty pojedynek finałowy zakończył się natomiast wynikiem 2:2, a w rzutach karnych lepsi byli gracze teamu Szybkie Trampki.

Tegoroczną edycję turnieju zorganizowano na rzecz 35-letniego mieszkańca Durzyna, który przez trzy lata grał w barwach KKS Biały Orzeł. W 2018 roku zachorował na ostrą białaczkę szpikową monoblastyczną.

(LENA)

YouTube

Pałac w Orli
MediaSort
energy sped
BGP
Jumbonet
Robstal
Intermarche
daf-mal
Lombard Smok
M-Partner
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Archiwum
Get Free
Active Zone
Kostka
KUK
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Jarmużek