Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
DARIUSZ ROZUM
PADEWSCY2

Chcą pojechać do Mariboru na prestiżowy turniej

2023-09-12
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Chcą pojechać do Mariboru...
Chcą pojechać do Mariboru na prestiżowy turniej
MAX-MAL

Drużyna A Seree Tee rozpoczęła starania o wsparcie, a co za tym idzie – zrealizowanie wyjazdu na turniej Socca Champions League Maribor 2023. Dlatego na portalu zrzutka.pl utworzona została zbiórka. Krotoszyński team chce zebrać 20 tysięcy złotych na pokrycie części kosztów wyjazdu na wspomnianą imprezę.

 

Krotoszyński zespół bierze udział w największych amatorskich rozgrywkach piłkarskich w Polsce – Playarena.pl. W turnieju Fortuna Puchar Polski Playarena w tym roku piłkarze AST wywalczyli brązowe medale, dzięki czemu otrzymali przepustkę na turniej Ligi Mistrzów piłki sześcioosobowej, który odbędzie się w Mariborze (Słowenia) w dniach 12-15 października.

Koszt całego wyjazdu to aż 30 tysięcy złotych. – Aby zrealizować zakładany plan wyjazdu, staramy się w każdy możliwy sposób pozyskać środki finansowe. Szczególnie zwracamy się do wszystkich miłośników futbolu, kolegów z boiska, byłych i obecnych zawodników, fanów oraz ludzi niezwiązanych z piłką z prośbą o wsparcie! – piszą zawodnicy AST. – Od początku istnienia wszystkie koszty związane z udziałem w turniejach czy rozgrywkach pokrywaliśmy sami lub z pomocą Urzędu Miejskiego w Krotoszynie bądź wiernych sponsorów (Doradztwo Rachunkowo-Rolnicze Łukasz Zuziak oraz Catering Boluś). Za pieniądze zdobyte ze zrzutki chcemy opłacić część kosztów wyjazdu – wpisowe, transport i nocleg.

Drużyna A Seree Tee Krotoszyn powstała w 2001 roku. Ma na koncie wiele sukcesów. W tabeli wszechczasów mistrzostw Polski w piłce nożnej sześcioosobowej AST plasuje się na wysokiej ósmej pozycji.

Jeżeli masz firmę i chcesz, aby Twoje logo znalazło się na koszulkach oraz stronie internetowej oglądanej przez tysiące ludzi (https://www.facebook.com/ASereeTee) zespół AST zaprasza do kontaktu mailowego (krotoszynopen@gmail.com).

– Zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszym świecie, podporządkowanemu zyskom, wdzięczność i reklama to jedno, co możemy zaoferować ze swojej strony – oświadczają przedstawiciele AST. Na facebookowym profilu Krotoszyn Open prowadzone są licytacje ciekawych gadżetów, m.in. koszulek piłkarskich.

(ANKA)

FOT. Krotoszyn Open

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 1 =

YouTube

BGP 2023
Archiwum
JARANET b
GRUPA IMPET
Jarmużek
Motosdodoła
BHP RABENDA
Zajączek
KOK
TK DACHY
AMBASADOR WSI
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
GÓRZNY GROUP
JARANET A
INNOWACYJNE FINANSE
IGLOO PIASNY
Agencja Reklamowa GL
MAYOR INK