Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Wojno
CZWOJDA

Czytelnicze wyprawki dla maluchów

2021-01-27
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Kultura
  4. /
  5. Czytelnicze wyprawki dla maluchów
Czytelnicze wyprawki dla maluchów
DAF-MAL

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Koźminie Wlkp. przypomina, że trwa kolejna edycja projektu „Mała książka – wielki człowiek”. Jest to akcja skierowana do dzieci z roczników 2014-2017.

 

Projekt polegający na przekazywaniu dzieciom wyprawki czytelniczej realizowany jest w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek”, we współpracy z bibliotekami publicznymi. Celem przedsięwzięcia jest zachęcenie rodziców do odwiedzania bibliotek i regularnego czytania swoim pociechom. Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które odwiedzi bibliotekę biorącą udział w tej akcji, a jedną z nich jest książnica w Koźminie Wlkp., otrzyma wyprawkę czytelniczą, rozpoczynając tym samym swoją przygodę z czytaniem.

Koźmińska biblioteka zaprasza do siebie rodziców ze swymi pociechami, które do tej pory nie miały okazji wziąć udziału w akcji. W wyjątkowej wyprawce czytelniczej najmłodsi znajdą książkę dostosowaną do ich wieku pod względem treści i formy, spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książeczek dla maluchów. Dzieci otrzymają również Karty Małego Czytelnika, w których będą mogły zbierać naklejki otrzymane za każdą kolejną wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem przynajmniej jednej pozycji z księgozbioru dla najmłodszych. Po uzbieraniu dziesięciu naklejek młody czytelnik zostanie uhonorowany imiennym dyplomem, potwierdzającym czytelnicze zainteresowania.

(ANKA)

FOT. Biblioteka w Koźminie Wlkp.

YouTube

Archiwum
VADEMECUM
Get Free
Jarmużek
KLIMA-PARTNER
Oring
OLD-BRICK.PL
Zuziak
Jumbonet
Pałac w Orli
CZWOJDA
KIKICARCARE
MATYLA
ZSP2
Maśniak
Zajączek
Biblioteka Zduny
Eltom-bud