Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Dominacja Astry w Żmigrodzie

2020-01-10
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Dominacja Astry w Żmigrodzie
Dominacja Astry w Żmigrodzie

W grudniu drużyny KS Astra Krotoszyn z rocznika 2011 uczestniczyły w turnieju halowej piłki nożnej w Żmigrodzie. Nasze zespoły zdominowały rozgrywki.

 

W zawodach wzięło udział osiem ekip, które podzielone zostały na dwie grupy. Astra I w grupie A rozgromiła wszystkich rywali – MPK Wołów 12:0, APR I Rawicz 8:0 i Piasta Żmigród 12:0. Drugi krotoszyński zespół w grupie B wygrał z Orłem Prusice 4:1 i z Piastem Żmigród 3:0 oraz przegrał z APR Rawicz 1:4. Obie drużyny Astry awansowały zatem do Ligi Mistrzów.

Po niemal sześciu godzinach piłkarskich rozgrywek zwycięzcą turnieju został pierwszy team z Krotoszyna, a drugą lokatę zajęła Astra II. Królem strzelców, z 18 golami na koncie, został Piotr Berek z ekipy triumfatorów. Wyróżniono także Macieja Ratajczaka i Antoniego Serafiniaka.

W pierwszym zespole Astry zagrali Franciszek Banach, Dawid Dudziak, Wiktor Jędrzejak, Antoni Serafiniak, Piotr Berek i Dariusz Chudy. W drugiej drużynie wystąpili Bruno Lewinski, Szymon Kiszenia, Mateusz Koczorowski, Jakub Walczak, Maciej Ratajczak, Wojciech Antczak i Mikołaj Wojtaszek.

(LENA)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Eltom-bud
KUK
Transmed24
Robstal
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek