2. /
  4. /
  5. Dwa brązowe krążki naszych...
MDECOR

W dniach 13-14 marca w Białogardzie odbyły się zawody Pucharu Polski Kadetów w Zapasach w Stylu Wolnym. Na podium stanęło dwóch zawodników z naszego powiatu.

W turnieju startowało 197 zapaśników, reprezentujących 65 klubów z kraju. W tym gronie nie zabrakło zawodników z powiatu krotoszyńskiego.

Spośród przedstawicieli LKS Ceramik Krotoszyn najlepiej poradził sobie Hubert Krzyżański, który wywalczył brązowy medal w kategorii 51 kg. Na siódmej lokacie uplasował się Damian Rosiewicz (110 kg), a na dziewiątej – Mikołaj Adamczewski (65 kg).

UKS Olimpijczyk Sulmierzyce reprezentowało dwóch zapaśników. W kategorii 65 kg na najniższym stopniu podium stanął Przemysław Wizner. Z kolei Szymon Gibasiewicz zajął szesnaste miejsce w kat. 60 kg.