Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
PADEWSCY2

Efektywne i ekologiczne sprzątanie ulic

2023-05-22
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Efektywne i ekologiczne sprzątanie...
Efektywne i ekologiczne sprzątanie ulic
TRANS-MED
MATERIAŁ SPONSOROWANY

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Krotoszynie oferuje swoim klientom usługi w zakresie zamiatania ulic, mechanicznego usuwania chwastów, koszenia trawników i odśnieżania.

 

Jednym z kluczowym zadań krotoszyńskiej spółki jest utrzymywanie czystości i porządku na drogach publicznych, dlatego w zeszłym roku poszerzono flotę samochodową o nowoczesną zamiatarkę Flexigo 150, która spełnia najwyższe wymogi certyfikacji PM10/PM2,5. Ta innowacyjna maszyna została zaprojektowana z myślą o efektywnym i ekologicznym sprzątaniu ulic. Dzięki swojej wszechstronności może być wykorzystywana zarówno na szerokich arteriach, jak i w wąskich uliczkach czy na ścieżkach pieszo-rowerowych. PGKiM oferuje również pomoc w zakresie profesjonalnego odśnieżania, zapewniając tym samym bezpieczeństwo na drogach i chodnikach dla wszystkich mieszkańców. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu i doświadczeniu zespołu możliwe jest skuteczne usuwanie warstw śniegu oraz utrzymanie płynności ruchu nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Kolejnym obszarem, na którym przedsiębiorstwo skupia się ze szczególną starannością, jest koszenie trawników. Estetyczne i zadbane przestrzenie zielone są nie tylko ozdobą miasta, ale również zapewniają miejsce wypoczynku i rekreacji dla mieszkańców. W tej kwestii także możliwe jest przygotowanie interesującej oferty dla klientów.

Przybliżona cena za wyżej wymienione usługi to ok. 90 zł za godzinę. Podana kwota jest orientacyjna i zależy od wielu czynników, m.in. rodzaju powierzchni, warunków atmosferycznych i ilości metrów kwadratowych. Dla pierwszych klientów przewidziany jest rabat w wysokości 20 procent. W celu omówienia szczegółów oferty należy się kontaktować, dzwoniąc pod numer 727 484 573.

(FENIX)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 + trzy =

YouTube

MediaSort 2
MediaSort
Archiwum
Twoja Edukacja
VADEMECUM
ZAKOCHANY W DREWNIE
KOK
AMBASADOR WSI
IGLOO PIASNY
INNOWACYJNE FINANSE
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
EDI
Jarmużek
BHP RABENDA
MATYLA
Zajączek
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
Motosdodoła
VADEMECUM2
MAYOR INK
BGP