Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Ekipa Igloo ograła Pancom

2019-03-26
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Ekipa Igloo ograła Pancom
Ekipa Igloo ograła Pancom
Aparatus reklama w artykule

Sporą niespodziankę w XIII kolejce rozgrywek krotoszyńskiej Playareny sprawił zespół Igloo. Zespół ten pokonał bowiem 6:2 Pancom. Tym samym team ze Zdun ma już dziewięć punktów straty do lidera.

 

Drużyna Igloo od początku kontrolowała sytuację na boisku i odniosła zasłużone zwycięstwo. Bardzo dobry mecz rozegrał Daniel Gasztyk. Dla Pancomu była to już trzecia porażka z rzędu.

Bez walki trzy punkty zgarnęły A Seree Tee i Żubry. Obie ekipy otrzymały bowiem walkower za pojedynki z Octagonem i LZS-em Kobierno. Ochotę na podium mają Albatrosy, które pokonały Creative Team Krotoszyn 6:4. Trzy gole strzelił Kamil Kaźmierczak, który – z 19 trafieniami na koncie – jest liderem klasyfikacji strzelców.

Ekipa Hornets wygrała 8:6 z Pato Błonie i wyprzedziła tego rywala w tabeli. Dla zwycięzców dwie bramki zdobył Dariusz Fąferko. Zespół MTV okazał się lepszy od teamu Hasta La Vista, zwyciężając 6:4. Po dwa gole strzelili Fabian Wosiek, Damian Styś oraz Łukasz Ochmann.

W drugiej lidze Guantanamera rozgromiła Don’t Cry 8:3. Cztery razy do siatki trafił Adrian Radojewski, a trzy – Marcin Gąsiorek. Z kolei drużyna B.N.O.T ograła 5:2 Canold.

(GRZELO)

FOT. Dominik Góral

YouTube

energy sped
Jumbonet
M-Partner
Zuziak
APR
daf-mal
Lombard Smok
Phone Spa
Intermarche
Archiwum
BGP
MediaSort
Lesniczowka
Kiki Car Care
Eltom-bud
Kostka
KUK
Jarmużek
Pod Szyszkami
Robstal