Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
PADEWSCY

Finał konkursu „135 lat z OSM Jarocin”

2022-10-24
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Finał konkursu „135 lat...
Finał konkursu „135 lat z OSM Jarocin”
Lawendowy Zakątek

21 października w siedzibie Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Jarocinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu „135 lat z OSM Jarocin”.

 

Konkurs, jak sama nazwa wskazuje, został zorganizowany z okazji jubileuszu firmy i trwał cztery tygodnie. Aby wziąć w nim udział, należało zrobić ciekawe zdjęcie z dowolnym produktem marki OSM i wstawić je pod konkursowym postem na facebookowym profilu jarocińskiej spółdzielni. Zainteresowanie było bardzo duże, pod postem pojawiały się różnorodne zdjęcia, więc jury miało twardy orzech do zgryzienia. Po długich naradach wyłoniono dziesiątkę laureatów.

Podczas uroczystego wręczenia nagród prezes Janusz Namysłowski przybliżył zebranym historię OSM Jarocin. Główna nagroda, czyli robot marki Kenwood o wartości 3000 zł, trafiła do Natalii Tyc, która nie kryła radości, bowiem uwielbia piec ciasta i eksperymentować w kuchni. Jej zwycięskie zdjęcie przedstawiało urodzinowy tort dla OSM Jarocin.

Gofrownicę wygrała Ewa Lisewska, a toster – Anna Banasiak. Voucher do poradni dietetycznej otrzymała Monika Klubs, bony na zakupy w sklepie firmowym OSM Jarocin trafiły do Lidii Matuszak, Geni Woźnej oraz Anity Zag, z kolei lodówki turystyczne otrzymali Angelika Jankowska, Czesław Agnieszka Dębowscy oraz Beata Bargiel.

– Serdecznie dziękujemy państwu za udział w konkursie oraz korzystanie z naszych produktów, bo to dzięki wam możemy się rozwijać. Zachęcamy do uczestnictwa w naszych kolejnych konkursach – podsumowała Marzena Pawlak, członkini Zarządu OSM Jarocin.

(LT)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sześć − 2 =

YouTube

Archiwum
Agencja Reklamowa GL
BGP
INNOWACYJNE FINANSE
BHP RABENDA
Dietetyk Kaźmierczak
Motosdodoła
IMPULS ZDUNY
Jarmużek
EDI
ZAKOCHANY W DREWNIE
Zajączek
DAP TRANS
MATYLA
TK DACHY