Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
DUBWAR
PIZZAMAZURIANA

Finał konkursu „Wygraj rower z Pro-Activą”!

2023-05-05
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Finał konkursu „Wygraj rower...
Finał konkursu „Wygraj rower z Pro-Activą”!
MDECOR

4 maja w salonie rowerowym Pro-Activa w Krotoszynie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Wygraj rower z Pro-Activą”. Szczęśliwcem, który zajął pierwsze miejsce i wygrał rower Kands Elite Pro o wartości 2659 zł, został Paweł Robakowski!

 

Nagrodą za zajęcie drugiej lokaty był voucher do salonu rowerowego Pro-Activa o wartości 1000 zł, który trafił do Marty Cichowlas. Z kolei voucher o wartości 500 zł za zajęcie trzeciego miejsca zdobył Patryk Świerblewski. Laureaci z wielką radością odebrali swe nagrody i z zainteresowaniem oglądali szeroki asortyment salonu rowerowego Pro-Activa.

Zwycięzca odebrał nagrodę w profesjonalnym rowerowym stroju, z kaskiem na głowie, apelując do wszystkich miłośników jazdy na rowerze o ochronę głowy i dbanie o bezpieczeństwo swoje i najbliższych podczas rowerowych wycieczek.

Przypomnijmy – aby wziąć udział w konkursie, należało w komentarzu pod postem konkursowym zamieścić hasło promujące salon rowerowy Pro-Activa oraz w wiadomości prywatnej przesłać zdjęcie ukazujące aktywne spędzanie czasu wolnego. Zainteresowanie było bardzo duże.

Hasło „Pro-Activa – gdy kręcą Cię dwa kółka”, wymyślone przez Pawła Robakowskiego wspólnie z żoną Justyną, urzekło konkursowe jury. Właściciele salonu rowerowego, Agnieszka i Dawid Andrejczukowie, dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a laureatom życzą radości ze zdobytych nagród!

(LT)

Comments are closed

YouTube

Archiwum
BGP 2023
AMBASADOR WSI
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
JARANET A
GÓRZNY GROUP
INNOWACYJNE FINANSE
MAYOR INK
JARANET b
Jarmużek
Agencja Reklamowa GL
Motosdodoła
BHP RABENDA
Zajączek
KOK
TK DACHY