Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
PADEWSCY

Firmowe drużyny zagrały dla Ukrainy!

2023-01-16
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Firmowe drużyny zagrały dla...
Firmowe drużyny zagrały dla Ukrainy!
COT

W sobotę, 14 stycznia, w Krotoszynie odbył się Turniej Firm Meble Stolrus Cup „Gramy dla Ukrainy”. Organizatorami wydarzenia były firma Meble Stolrus oraz Astra Krotoszyn. Zawody wygrała ekipa Rekuperacja Klimatyzacja Wentylacja MS.

 

Wpisowe wynosiło 300 złotych. Cały dochód z turnieju przeznaczony zostanie na cel charytatywny. – Chcemy, by taki turniej odbywał się co roku. W pierwszej edycji postanowiliśmy wesprzeć rodziny ukraińskie, który przybyły tutaj z kraju ogarniętego wojną. Cały dochód przeznaczymy właśnie na ten cel – zapowiadał Mariusz Ratajczak, prezes krotoszyńskiej Astry.

Zwyciężyła drużyna Rekuperacja Klimatyzacja Wentylacja MS, wyprzedzając ekipy Body Car Service i MKM Wood. Za najlepszego bramkarza turnieju uznano Jarosława Reyera z zespołu MAHLE 1, a najlepszym zawodnikiem został Dominik Snela z teamu triumfatorów.

– Turniej był bardzo udany. Do rywalizacji przystąpiło dziesięć drużyn, a jeszcze sześć innych chciało wziąć udział, ale nie pozwoliły na to ograniczenia czasowe. Po raz kolejny nasze społeczeństwo pokazało, że w takiej chwili zawsze służy pomocą. Wiele osób przybyło do hali sportowej. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że zorganizowaliśmy to wydarzenie. Szczególne podziękowania kieruję do właścicieli firmy Meble Stolrus – Marcina i Pawła Rusek. Gdyby nie ich zaangażowanie, turniej mógłby się nie odbyć. Dziękuję też wszystkim uczestnikom oraz sędziom, którzy poświęcili swój czas, a także burmistrzowi Franciszkowi Marszałkowi, który od początku bardzo wspierał to przedsięwzięcie, jak również firmie MAHLE, jej związkom zawodowym i Maciejowi Ratajczakowi, który bardzo się zaangażował w ten turniej. Myślę, że po raz kolejny zwyciężyła idea. Pokazaliśmy wszyscy, że potrafimy pomagać innym w trudnych chwilach – podsumował M. Ratajczak.

(ANKA)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 − cztery =

YouTube

Archiwum
Agencja Reklamowa GL
BGP
INNOWACYJNE FINANSE
BHP RABENDA
Dietetyk Kaźmierczak
Motosdodoła
IMPULS ZDUNY
Jarmużek
EDI
ZAKOCHANY W DREWNIE
Zajączek
DAP TRANS
MATYLA
TK DACHY