Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Gala została przełożona

2020-10-08
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Gala została przełożona
Gala została przełożona
Vidia film tekst

Władze LKS-u Ceramik Krotoszyn, po wnikliwej analizie sytuacji epidemicznej w powiecie, podjęły decyzję o przełożeniu uroczystej gali jubileuszowej na inny, bardziej sprzyjający termin. Uroczystość miała się odbyć w najbliższą niedzielę.

 

Wiceprezes klubu zapewnia, że impreza na pewno się odbędzie. – Jeśli powiat krotoszyński znajdzie się w zielonej strefie, to planujemy zorganizować galę w listopadzie – oznajmia Maciej Oprysiak (na zdjęciu). Jeśli jednak sytuacja jeszcze przez kolejne tygodnie nie będzie się poprawiać, to gala być może odbędzie się w grudniu, ale z udziałem małej ilości osób. Reszta miałaby szansę uczestniczyć w tym wydarzeniu poprzez transmisję internetową. Tej awaryjnej opcji organizatorzy chcieliby uniknąć ze względu na podjęte dotąd działania. – Nie ukrywam, iż zainwestowaliśmy wiele środków w organizację tego wydarzania. Oczywiście pomogli liczni sponsorzy, w tym władze miasta i powiatu – zaznacza M. Oprysiak. – Priorytetem pozostaje bezpieczeństwo uczestników, niemniej rezygnacja z tradycyjnej gali na rzecz transmisji on-line byłoby wielką stratą i uproszczeniem – dopowiada Lech Pauliński, prezes Ceramika.

Odnosząc się do licznych nieprzychylnych komentarzy, jakie pojawiały się przy okazji publikacji artykułu zapowiadającego obchody jubileuszu klubu, M. Oprysiak stwierdza, że organizatorzy nie zamierzają wysyłać imiennych zaproszeń do każdego z zawodników czy zawodniczek, albowiem przez pięć dekad trenowało w Krotoszynie i filiach Ceramika tak wiele osób, iż dotarcie do każdej z nich jest fizyczną niemożliwością.

– Moim marzeniem jest organizacja tradycyjnej gali, gdyż chciałbym osobiście podziękować każdemu, kto dla przez lata zasłużył się dla Ceramika jako sportowiec, szkoleniowiec, działacz, sponsor czy rodzic zawodnika. To się tym ludziom po prostu należy – podkreśla L. Pauliński.

(PIK)

YouTube

Pałac w Orli
MediaSort
energy sped
BGP
Jumbonet
Robstal
Intermarche
daf-mal
Lombard Smok
M-Partner
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Archiwum
Active Zone
Kostka
KUK
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Jarmużek