Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Gładkie zwycięstwo Białego Orła

2020-09-27
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Gładkie zwycięstwo Białego Orła
Gładkie zwycięstwo Białego Orła
Media sort baner w tekstach

W VIII kolejce klasy okręgowej Biały Orzeł Koźmin Wlkp. podejmował ekipę LZS-u Doruchów. Gospodarze nie mieli większych problemów i wygrali pewnie 3:0.

 

 

Koźminianie przeważali od pierwszych minut. Już kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu gry w polu karnym rywali zrobiło się niebezpiecznie po wrzucie z autu. Potem groźnie na bramkę LZS-u strzelali Patryk Wciórka i Krzysztof Czabański. Wynik spotkania w 35. minucie otworzył Dawid Dolata. Jeszcze przed przerwą Orły miały kilka kolejnych dobrych sytuacji, ale brakowało skuteczności.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. W 65. minucie spotkania bramkarza LZS-u uderzeniem z rzutu wolnego próbował zaskoczyć K. Czabański, lecz piłka przeleciała nad poprzeczką. Niedługo później Robert Nowakowski odebrał futbolówkę rywalowi i umieścił ją w samym okienku bramki gości. W 79. minucie rezultat meczu ustalił niezawodny ostatnio K. Czabański. Piłkarze z Doruchowa próbowali strzelić choćby honorowego gola, ale kilkoma świetnymi interwencjami popisał się Mateusz Wronecki.

(LENA)

BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. – LZS DORUCHÓW 3:0 (1:0)

1:0 – Dawid Dolata (35)
2:0 – Robert Nowakowski (70)
3:0 – Krzysztof Czabański (79)

BIAŁY ORZEŁ: Wronecki – Pijanowski (66′ Nowakowski), Roszczak, Konopka, Wciórka (75′ Hajdasz), Kaźmierczak, Skowroński (66′ Rój), Borowczyk (78 Kęsy), Lis, Dolata (81′ Mucha), Czabański

YouTube

Pałac w Orli
MediaSort
energy sped
BGP
Jumbonet
Robstal
Intermarche
daf-mal
Lombard Smok
M-Partner
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Archiwum
Get Free
Active Zone
Kostka
KUK
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Jarmużek