Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Grand Prix w Zdunach

2019-12-13
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Grand Prix w Zdunach
Grand Prix w Zdunach
Pałac w Orli tekst

7 grudnia w sali Szkoły Podstawowej w Zdunach rozegrano II turniej z cyklu Grand Prix Południowej Wielkopolski w kategoriach żaków i kadetów. W szranki stanęło 53 zawodniczek i zawodników.

 

Organizatorami zawodów były UKS Impuls Zduny i Okręgowy Związek Tenisa Stołowego. Nad przebiegiem rywalizacji czuwali Alina Wilk i Eugeniusz Koczorowski. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników słodkości, dla zwycięzców puchary, za miejsca 1-8 dyplomy, a za miejsca na podium medale.

W zmaganiach żaczek najlepsza była Natalia Bartoszko (UKS Żaki Taczanów – Akademia). W gronie żaków triumfował Piotr Grzeliński (UKS Maraton Moskurnia), a tuż za podium znalazł się Łukasz Stach z Impulsu.

W grupie kadetek pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Jankowiak (UKS Chrobry Gizałki), a na czwartej lokacie znalazła się Katarzyna Roszczak (UKS Impuls Zduny). Rozgrywki kadetów wygrał Franciszek Mielcarek (LKS Orzeł Wysocko Wielkie – Akademia), na piątej pozycji rywalizację zakończył Mikołaj Zydorczyk (UKS Impuls).

(ANKA)

YouTube

Pałac w Orli
MediaSort
energy sped
BGP
Jumbonet
Robstal
Intermarche
daf-mal
Lombard Smok
M-Partner
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Archiwum
Get Free
Active Zone
Kostka
KUK
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Jarmużek