Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Groźny wypadek na krajówce

2019-11-06
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Na sygnale
  4. /
  5. Groźny wypadek na krajówce
Groźny wypadek na krajówce
Finestra reklama w artykule

Cztery osoby poszkodowane i rozbity samochód to bilans wypadku, do jakiego doszło w nocy 1 listopada na drodze krajowej w miejscowości Romanów.

 

Na miejsce zdarzenia wysłano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie i z jednostek OSP w Kuklinowie i Kobylinie oraz Zespół Ratownictwa Medycznego i policję.

Jak się okazało, samochód osobowy marki BMW wypadł z jezdni i zatrzymał się na pobliskim polu. Podróżowały nim cztery osoby. W chwili przybycia strażaków dwie z nich nadal znajdowały się w rozbitym pojeździe.

Każdy z uczestników wypadku odczuwał skutki zdarzenia, więc strażacy udzielili wszystkim odpowiedniej pomocy. Osoby znajdujące się w samochodzie ewakuowano na zewnątrz, a pozostałych poszkodowanych umieszczono w pojazdach pożarniczych pod obserwacją ratownika.

Następnie uczestnikami wypadku zajęli się ratownicy medyczni. Po przeprowadzeniu badań w karetce pogotowia wezwano dodatkową karetkę w celu przewiezienia wszystkich poszkodowanych do szpitala.

Strażacy w uszkodzonym pojeździe odłączyli akumulator, wycieku płynów eksploatacyjnych nie stwierdzono. Z kolei funkcjonariusze policji przeprowadzili niezbędne czynności dochodzeniowe.

(ANKA)

FOT. JRG Krotoszyn

YouTube

Lombard Smok
daf-mal
MediaSort
Dietetyka Kroczak
Ideal Okna
Intermarche
Klub zdrowia 24
Zuziak
Vademecum poprawne
APR
gierko
Lesniczowka
Banaszak
M-Partner
BGP
Archiwum
Pod Szyszkami
Robstal
KOK
Kostka
KUK
Jumbonet
Słoneczna
Transmed24
Eltom-bud
Jarmużek
W starym stylu