Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
E-paka
Wojno
Duży baner na środku

Groźny wypadek na krajówce

2019-11-06
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Na sygnale
  4. /
  5. Groźny wypadek na krajówce
Groźny wypadek na krajówce

Cztery osoby poszkodowane i rozbity samochód to bilans wypadku, do jakiego doszło w nocy 1 listopada na drodze krajowej w miejscowości Romanów.

 

Na miejsce zdarzenia wysłano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie i z jednostek OSP w Kuklinowie i Kobylinie oraz Zespół Ratownictwa Medycznego i policję.

Jak się okazało, samochód osobowy marki BMW wypadł z jezdni i zatrzymał się na pobliskim polu. Podróżowały nim cztery osoby. W chwili przybycia strażaków dwie z nich nadal znajdowały się w rozbitym pojeździe.

Każdy z uczestników wypadku odczuwał skutki zdarzenia, więc strażacy udzielili wszystkim odpowiedniej pomocy. Osoby znajdujące się w samochodzie ewakuowano na zewnątrz, a pozostałych poszkodowanych umieszczono w pojazdach pożarniczych pod obserwacją ratownika.

Następnie uczestnikami wypadku zajęli się ratownicy medyczni. Po przeprowadzeniu badań w karetce pogotowia wezwano dodatkową karetkę w celu przewiezienia wszystkich poszkodowanych do szpitala.

Strażacy w uszkodzonym pojeździe odłączyli akumulator, wycieku płynów eksploatacyjnych nie stwierdzono. Z kolei funkcjonariusze policji przeprowadzili niezbędne czynności dochodzeniowe.

(ANKA)

FOT. JRG Krotoszyn

Sorry, there are no polls available at the moment.
Eltom-bud
KUK
Transmed24
Robstal
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
M-partner